В Овручі відкрито приймальний пункт склотари та макулатури (#сортуй_заради_майбутнього)

Не так давно майданчики для збору сміття у місті поповнилися зручними новими пластиковими євроконтейнерами на коліщатках, якими зручно користуватися як жителям міста, так
і працівникам комунального підприємства “Овруч”, до компетенції якого безпосередньо належить вивезення та утилізація твердих побутових відходів.
Крім того, на кожному майданчику для збору сміття встановлені металеві сітки для забезпечення можливості сортування пластику жителями міста Овруч. Однак невирішеним залишалося питання, куди ж здавати папір і скло, аби вберегти навколишнє середовище від засмічення та подарувати цим матеріалам друге життя.
Для вирішення цього питання, відкрито приймальний пункт склотари та макулатури по вулиці Івана Богуна у місті Овруч (на території бувшого консервного заводу).
Отож, нині вже кожен житель Овруцької громади має можливість сортувати сміття, а саме такі матеріали, як пластик, скло та папір.
Шановні жителі громади! Звертаємося до вас з проханням свідомо ставитися до сортування сміття та користуватися створеними умовами для здачі вищезазначених видів сміття.