Овруцька громада долучилася до всеукраїнського соціального проєкту «Нам цим дихати»

Нещодавно Овруцька громада долучилася до всеукраїнського соціального проєкту «Нам цим дихати».

«Нам цим дихати» наголошує, що спалювання листя – це погано, і заохочує населення до альтернативних методів перероблювання бур’янів – компостування.

Проєкт «Нам цим дихати» зосередився на шкоді диму для здоров’я.
Amplifi Ukraine та Isobar Ukraine, разом з громадською організацією Центр розвитку інновацій та ПРООН запустили масштабну інформаційну кампанію, щоб закликати громади компостувати бур’яни та листя замість спалювання.
Сьогодні до відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Овруцької міської ради надійшли матеріали інформаційної кампанії.
Начальниця відділу Оксана Левківська передала плакати та листівки для інформування населення адміністрації старостинських округів громади та начальнику Овруцького районного відділу Управління ДСНС України  у Житомирській області Юрію Кушнерчуку.

Юрій Кушнерчук повідомив, що у поточному році на відкритих територіях виникло 15 пожеж, з них 12 – в Овруцькій міській територіальній громаді. Інспекторським складом відділу буде розповсюджено інформаційні матеріали у громадських місцях. Також інспекторами відділу постійно проводяться рейди та профілактична робота з населенням щодо заборони випалювання сухої рослинності та сміття, адже деякі такі багаття знищують сотні гектарів лісів, полів і домівок.