Подяка від колективу КНП “Овруцька міська лікарня” та директора Валентини Шубан

Вдячність і  подяка!

     «Друзі пізнаються в біді». У наш нелегкий час, коли у світі вирує пандемія коронавірусу COVID-19, наші медичні працівники, як ніколи, потребують підтримки. Приємно, що є люди, які не байдужі до наших  проблем і які здатні сприймати біди, як свої.

     Дуже приємно жити поряд з людьми, які вболівають за життя і здоров’я наших мешканців. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців. Хочеться подякувати Овруцькому міському голові за підтримку, за те, що Іван Ярославович ніколи не стояв осторонь проблем нашої лікарні. Завдяки Вашій активній життєвій позиції, високому професіоналізму, доброму і чуйному серцю заслужили глибоку повагу серед мешканців нашого міста. Ви ніколи не стояли осторонь проблем міста будь-якої галузі: економіки, освіти, культури, молоді, спорту, житлово-комунальної. Завдяки зусиллям міського голови лікарня отримала благодійну допомогу – автомобіль швидкої медичної допомоги MERSEDES-BENS Ambulanse 318/37КА, який стане в нагоді при транспортуванні пацієнтів до закладів третинного рівня.

Сердечно дякуємо Благодійній організації «Благодійний фонд «ЦЕНТР УТЕПЛЕННЯ» в особі директора Опанасюка Ю.А. за такий подарунок.

«Сказати, що Ви молодці чи просто хороші – замало, бо не ми Вам говоримо, що ми є, а саме Ви своїми вчинками, подарунками говорите, що Ви поряд, завжди близько.”

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла

 

З повагою,

колектив КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради та директор Валентина Шубан