Чисті зони відпочинку у місті та поліпшення санітарного стану міста і старостинських округів громади – результат дводенної весняної толоки

Чисті зони відпочинку у місті та поліпшення санітарного стану міста і старостинських округів громади – результат дводенної весняної толоки

З приходом весни на території Овруцької громади розпочався місячник з благоустрою та поліпшення санітарного стану території міста Овруч та старостинських округів Овруцької міської територіальної громади. Відповідно до рішення виконавчого комітету Овруцької міської ради, було визначено терміни приведення території громади у належний стан, а саме з 15.03.2021 року по 20.04.2021 року.

Протягом березня, з приходом тепла, адміністрацією кожного старостинського округу розпочато прибирання територій населених пунктів.

Дві масштабні загальні весняні толоки за участю старост, робітників з благоустрою старостинських округів, міського голови Івана Коруда та працівників Овруцької міської ради відбулися 02 та 05 квітня.

Прибрали від сміття та опалого листя територію Центрального та Чорнобильського парків, вулицю Набережну міста Овруч і територію перед відділом митного оформлення «Виступовичі».

По закінченню прибирання перед митницею, працівниками комунального підприємства “Овруч” вивезено п’ять машин сміття.

Навесні минулого року працівники КП “Овруч” навели лад на вулиці Набережна. Було зібрано та вивезено вісім МАЗів сміття, однак минув рік і ситуація повторилася. Схоже, що місцеві мешканці ніяк не позбудуться звички смітити там, де живуть.

Наразі зони відпочинку очищені та гостинно запрошують провести час на лоні природи.

Під час проведення дводенної весняної толоки зібрано буквально гори сміття, які накопичені самими ж людьми. Гори людської байдужості до природи, світу навколо, себе та оточуючих людей.

Не черствійте серцем! Цінуйте світ, у якому живете. Саме від ваших щоденних дій залежить стан природи та міста чи села, в якому ви живете. Варто кожному почати з себе і за будь-яких обставин таки викидати сміття до урни. Покажіть власним дітям на особистому прикладі, як потрібно ставитися до природи і тоді світ навколо точно стане чистішим і кращим.