Про проведені заходи інформує Овруцька дитяча бібліотека

Вітаємо всіх юних читачів з Всесвітнім днем мультфільмів!
6 квітня 2002 року Міжнародною асоціацією анімаційного кіно було проголошено Всесвітнім днем мультфільмів.
Мультик – це жива казка та засіб виховання дитини. І не важливо, яке дійство розвертається на екрані, стежити за яскравими персонажами так цікаво! Без сумніву, події, що відбуваються у мультфільмі, розвивають уяву і мислення дитини, формують його світогляд. Персонажі улюблених мультфільмів – друзі дитини. Вони вчать її взаємодіяти з навколишнім світом, формують уявлення про добро і зло, вчать справлятися з труднощами.
Будьмо чесними: мультики люблять переглядати не лише діти, але й дорослі. Пропонуємо до вашої уваги тридцять мультиків, які мають найвищі рейтинги критиків та глядачів.

Овруцька дитяча бібліотека відчинила двері читачам у 1946 році.

І ось уже 75 років колектив бібліотеки залучає дітей до книги та читання, адже тільки та дитина, яка читає, стає людиною, яка думає, інтелектуально грамотною і корисною для суспільства.

В рамках проєкту “Бібліотека призначає зустріч”, з нагоди ювілею презентуємо вам бібліотечно-пізнавальну інформіну “Улюблені книжки семи поколінь читачів бібліотеки”

7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь створення, а точніше, прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у 1948 році.

І сьогодні ми хочемо познайомити вас з новими та сучасними книгами для дітей про тіло людини. Бо чим раніше ви дізнаєтесь, як в ньому все влаштовано, взаємопов’язано та що в ньому відбувається, тим краще зможете розуміти себе та піклуватися про своє здоров’я.

Люди, які правильно стежать за своїм тілом, відзначають поліпшення у багатьох сферах свого життя. Все просто – піднімається фізичний тонус, слідом за ним поліпшується настрій, самооцінка, внутрішня енергетика людини починає притягувати оточуючих…

Тож, друзі, досліджуйте фізичну структуру тіла, вчіться правильно піклуватися про своє здоров’я. Не забувайте також про правильне харчування, відмову від шкідливих звичок, здоровий сон, правильний режим, гігієнічні процедури та своєчасне звернення за медичною допомогою. Адже попереду у кожного з вас довге життя, сповнене пригод, праці й усмішок! І як не крути, а здоровим бути здорово.