Верховна Рада України відзначила освітян Овруцької міської територіальної громади

На сесії Овруцької міської ради, яка відбулась 19 березня 2021 року, Овруцький міський голова Іван Коруд вручив двом освітянам Грамоти Верховної Ради України “За особливі заслуги перед українським народом” з медаллю.

     Невмержицькій Людмилі Василівні – вчителю хімії опорного закладу освіти «Овруцька гімназія імені Андрія Малишка» Овруцької міської ради  Житомирської області за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки і освіти, плідну навчально-педагогічну діяльність, сумлінну працю та високий професіоналізм.

Невмержицька Людмила Василівна працює в освітньому закладі з 1981 року. Творчість учителя ґрунтується на високій теоретичній, дидактично-психологічній та інтерактивній підготовці. Понад 10 років Невмержицька Л.В. очолювала гімназійне наукове товариство «Еліта», юні дослідники під її керівництвом, щорічно ставали дійсними членами та кандидатами в члени МАН. Невмержицька Л.В. є переможцем обласної педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщини-2018». Методичні напрацювання вчителя хімії систематично публікуються в науково-популярному журналі для юнацтва «Країна знань»(№6; №7, 2014р.), «Учительському журналі «on-line»» видавництва «Основа»(2010р., 2011р., 2012р., 2017р., 2018р..) та  на учительському порталі «На урок» (2017р., 2018р.). За плідну роботу нагороджена нагрудним знаком «Відмінник народної освіти». (1985р.) та грамотою Міністерства освіти і науки  України (1998р. )

 

 

Медведчук Тетяні Валеріївні – вчителю хімії в ОЗО «Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1» Овруцької міської ради  Житомирської області за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки і освіти, плідну навчально-педагогічну діяльність, сумлінну працю та високий професіоналізм.

Медведчук Тетяна Валеріївна працює в освітньому закладі з 2009 року. Є керівником збірної команди, яка бере участь в Турнірі юних хіміків і показує високі результати в обласному етапі (2014 р. – І місце, 2016 р. – ІІІ місце, 2018 р. – І місце). Розробила практичний посібник з мультимедійним контентом «Використання мультимедійних технологій на уроках хімії як засіб підвищення ефективності навчання» і представила на районну виставку перспективного педагогічного досвіду «Сучасна освіта Житомирщини – 2019» (диплом І ступеня). Отримала в 2019 р. сертифікат за публікацію в «Учительському журналі – on line» власних методичних розробок, має сертифікат учасника Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів «Геліантус-учитель». Нагороджена дипломом учасника обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2010» Житомирської облдержадміністрації, почесною грамотою Житомирської облдержадміністрації (2013 р.), грамотою за активну участь у підготовці команди Всеукраїнського турніру юних хіміків (2014 р.).