Боротьба з паліями за чисте повітря в Національній кампанії “Нам цим дихати”

Щовесни та восени в повітрі разом з димом зависає питання: “Як цим дихати?” І справа не в традиційному вересневому шашликуванні чи вихлопних газах старих камазів – проблема значно глибша. Сезонне спалювання бур’янів шкодить усім нам, тож Amplifi Ukraine та Isobar Ukraine вирішили запустити всеукраїнський соціальний проєкт «Нам цим дихати».
«Нам цим дихати» наголошує, що спалювання листя – це погано, і заохочує населення до альтернативних методів перероблювання бур’янів – компостування.

#намцимдихати

Двічі на рік українці власноруч занурюють нас у димову завісу. Їхня звична сезонна традиція спалювати листя, гілки та бур’яни перетворюється на справжню екологічну катастрофу. Деякі такі багаття знищують сотні гектарів лісів, полів і домівок.

За даними дослідження Gradus*, 39,4% українців продовжують спалювали суху рослинність. А 52% паліїв навіть не знають про небезпеку від такого способу!

Тож, проєкт «Нам цим дихати» зосередився на шкоді диму для здоров’я.

Amplifi Ukraine та Isobar Ukraine, разом з громадською організацією Центр розвитку інновацій та ПРООН запустили масштабну інформаційну кампанію, щоб закликати громади компостувати бур’яни та листя замість спалювання, і для цього говорять з ними через телебачення, діджитал та радіо.

Приєднуємося до проєкту і ми!

Кампанію створено за підтримки Партнерів проєкту: Inter Media Group, Медіагрупа Україна, а також Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, дослідницької компанії Gradus та локальних і глобальних діджитальних ресурсів.

Офіційний сайт проєкту #намцимдихати