Благодійна допомога дітям Овруцької громади від ЖОВ МБФ “Допомога дітям Чорнобиля”

Добрими феями та чарівниками для нашої громади стали благодійники ЖОВ МБФ “Допомога дітям Чорнобиля”. Постійна підтримка малозабезпечених, допомога дитячому відділенню міської лікарні Овруча та діткам Овруцької громади – ось далеко не повний перелік тих, чиє життя розфарбовують яскравими фарбами та наповнюють вірою в добро і людей представники ЖОВ МБФ “Допомога дітям Чорнобиля”.
29 березня благодійники вчергове завітали на Овруччину з добрими справами та подарунками для найменших жителів нашої громади. Відвідали дитячий садочок №6 і передали вихованцям закладу комплекти дитячої білизни, подарункові бокси та весняні куртки, чим неабияк потішили маленьких сонечок, адже тепер вони зустрінуть весну в нових яскравих обновках.
40 комплектів постільної білизни для дитячого відділення КНП “Овруцька міська лікарня” передала головному лікарю Валентині Шубан представник благодійного Фонду Світлана Калістратова.
Ми безмежно вдячні вам за увагу та допомогу нашій громаді, її найменшим жителям. Ваша благодійна діяльність робить світ навколо набагато кращим і добрішим. Зичимо вам міцного здоров’я та наснаги для добрих справ.
Розмір тексту-+=