Відділ прикордонної служби “Овруч” інформує!

Протягом 2020 року неодноразового виявлялися факти порушення прикордонного законодавства на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби “Овруч”, які повязані із порушення прикордонного режиму (35 випадків) та незаконним перетином державного контролю (10 випадків) жителями Овруцької ТГ.

Постановою КМУ від 27 липня 1998 року №1147 “Про прикордонний режим” визначено порядок перебування громадян в прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі. Перебування без документів, що посвідчують особу, тягне за собою накладання штрафу від 117 до 340 грн. (ст.202 КУпАП).

Законом України від 04 листопада 1991 року “Про державний кордон України” визначено порядок перетину державного кордону. Порушення правил перетину державного кордону України, заходження за лінію інженерних загороджень, інформаційно-попереджувальної таблички “Увага! Державний кордон України. Прохід заборонено”, контрольно-слідову  смугу, прикордонні знаки тягне за собою накладання штрафу від 3400 до 13600 грн. (ст.204-1 КУпАП).

Просимо жителів Овруцької ТГ дотримуватись правил перебування в прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі.

З повагою, начальник відділу

прикордонної служби “Овруч”                                                                      Максим РЕГЕТА