Протокол №9-21 засідання комісії Овруцької міської ради з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ТГ

УКРАЇНА

Овруцька міська ради

ПРОТОКОЛ №9-21

засідання комісії Овруцької міської ради з питань запобігання, ліквідації

надзвичайних ситуацій техногенної природного характеру

та їх наслідків у Овруцькій ТГ

м. Овруч                                                                          29 березня 2021 року

Присутні:

Коруд І.Я.- міський голова, голова комісії.

Гришковець В.М. –заступник голови комісії, перший заступник міського голови;

Дєдух І.М. – секретар комісії, заступник міського голови.

Члени комісії:

Рибинська Н.М. – заступник міського голови;

Огородов Д.В. – спеціаліст відділу ЖКГБ Овруцької міської ради;

Редчиць О.П. – начальник відділу ЖКГБ Овруцької міської ради;

Кисіль В.Л.–секретар ради;

Левківський С.О. –директор КНП ЦПМСД;

Кушнерчук Ю.М. – начальникОвруцького районного відділу  управління ДСНС України в Житомирській області;

Шубан В.Г. – директор КНП «Овруцька міська лікарня»;

Першко О.М. – начальник юридичного відділу виконавчого комітету Овруцької міської ради.

Сташкевич М.В. –завідуюча Овруцьким міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»,

Пестич Н.М. –начальник відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Овруцького РУГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області.

 

Запрошені:

Ткачук В. Г. – начальник відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради;

Бородій В.П. –заступник начальникавідділу відділення Національної поліціїв Овруцькому районі;

Дуб А.І.- директор КП Овруч,

Грищенко П.А. – директор КП «Гарне місто»

Башинський В.І.- начальник муніципальної інспекції.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про організацію надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену   коронавірусом SARS-CoV-2, запровадження протиепідемічних заходів, пов’язаних із поширення гострої респіраторної інфекції та виконання протоколу ТЕБ і НС №8-21  від 22.03.2021року.
Інформують:    Левківський С.О. – головний лікар КНП ЦПМСД

Шубан В.Г. – директорКНП «Овруцька міська лікарня»

Сташкевич М.В. –завідуюча Овруцьким міжрайонним відділом ДУ «Житомирський  обласний лабораторний центр МОЗ України», «Лабораторний центр»

Ткачук В.Г.- начальник гуманітарного відділу Овруцької міської ради.

Давидюк К.М.- директор КП ЦНСП.

 

2. Про листи №1181/2-12 від 11.03.2021р. Протокол державної комісії ТЕБ і НС № 8 та обласний № 6, 8., №1197/02-12 від 25.03.2021р., №2223/1-21/06 від 03.03.2021р..№ 734/02-12 від 22.02.2021р., №1140/02-12 від 23.03.2021р.

Інформує: Дєдух І.М.- секретар комісії 

ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ СЛУХАЛИ:

Левківського С.О., який проінформував про ситуацію в первинній медицині щодо захворюваності на ковід-19 та довів до відома, що кількість хворих і далі стрімко зростає. Наразі епідемічна ситуація щодо захворюваності на СOVID-19 стає складною. Cтаном на 29.03.2021 року на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів перебуває 361 хворих  на COVID-19, стан їх здоров’я задовільний. На даний час проходять самоізоляцію – 582 особи. Додатково головний лікар проінформував, щодо вакцинації від Ковіду, яка буде проводитись в понеділок, середу, п’ятницю з 13,00-16,00 год. в приміщенні ЦПМСД. Також було надано телефон працівника ЦПМСД, який буде формувати чергу на вакцинацію (0988992349) за попереднім записом.

Шубан В.Г., яка проінформувала щодо ситуації  в лікарні на сьогоднішній день та щодо забезпечення лікарні киснем для хворих, які лікуються на ковід -19. Знаходиться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні– 102особи, із них на кисні – 30,  на апараті ШВЛ – 2, всього задіяно 5 відділень, додатково необхідно облаштувати ще 15 ліжок.

На виконання протоколу комісії ТЕБ і НС, головний лікар повідомила, що відбулось підключення ємності, та наявні 68 балонів кисню, та 10 концентраторів.

Сташкевич М.В., яка надала інформацію про збільшення кількості захворювань на ковід. За вихідні дні позитивних тестів прийшло 40, встановлюється коло контактних осіб і направляються відомості про них до ЦПМСД та Національній поліції для відповідного реагування.

Давидюк К.М., яка доповіла, що на виконання попереднього протоколу ТЕБ і НС на минулому тижні 9 працівників центру пройшли вакцинацію, на цьому планують ще 25.

Ткачука В.Г.,  який повідомив, що початкова школа сьогодні розпочала свою роботу в звичайному режимі, старші класи 5-11 продовжують навчатись дистанційно.

Дуба А.І., Грищенко П.А.,які прозвітували щодо оброблення під’їздів та прибирання вулиць міста.

Кушнерчука Ю.М., який проінформував, що якщо тільки надійдуть  пропозиції від директорів КП, негайно  будуть оброблені вулиці  міста дезинфікуючими засобами.

Коруда І.Я., який проінформував присутніх, що ситуація стає неконтрольованою, задіяно 5 відділень лікарні, такого не було навіть восени, та звернувся до всіх керівників та членів комісії спільно дотримуватись карантинних вимог щоб зупинити дану ситуацію та закликав всіх робити вакцинацію.      

ВИРІШИЛИ:

      1.Директору КНП ЦПМСД Левківському С.О. спільно із завідуючою  Овруцьким міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» Сташкевич М. В. постійно готувати інформацію про осіб, які є контактними з хворими на Covid-19. Опрацювати дану інформацію та провести роз`яснювальну роботу щодо дотримання цими людьми самоізоляції та правил карантину.

Організувати 29.03.2021о 16,00 год. он-лайн нараду з сімейними лікарями.

Інформувати Національну поліцію про списки контактних осіб з телефонами для швидкого реагування.

  1. Директору КНП «Овруцька міська лікарня» Шубан В.Г. забезпечити належні умови перебування хворих в лікарні, в найкоротші строки надати до міської ради обрахунки щодо фінансової підтримки, в найкоротші терміни організувати питання додаткових ліжок та заповнити ємність киснем.
  2. Рекомендувати населенню дотримуватись протиепідемічних   заходів з метою недопущення  стрімкого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та зменшення навантаження на систему охорони здоров’я.
  3. Відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Овруцького РУГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області спільно із муніципальною інспекцією та відділенням Нацполіції (Прищепа Р.В.)посилити контроль за дотриманням карантинних вимог та проводити спільні перевірки на предмет дотриманням карантинних вимог.
  4. Громадській організації ветеранів Лукіша О.В. опрацювати та надати до ЦПМСД списки бажаючих пройти вакцинування.
  5. Директору ЦНСП (Давидюк К.М.) опрацювати питання вакцинування з працівниками центру та підопічними.
  6. Директорам КП «Овруч» Дубу А.І. та КП «Гарне місто» Грищенку П.А. періодично обробляти громадські місця дезинфікуючими засобами, а саме: під’їзди багатоповерхових будинків та ручки сміттєвих баків.

ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ СЛУХАЛИ:

Дєдух І. М., яка довела до відома членів комісії інформацію:

  • про листи №1181/2-12 від 11.03.2021р. Протокол державної комісії ТЕБ і НС №8 та обласний №6,8., №1197/02-12 від 25.03.2021р., №2223/1-21/06 від 03.03.2021р..№ 734/02-12 від 22.02.2021р., №1140/02-12 від 23.03.2021р.

ВИРІШИЛИ:

  1. Інформацію,викладену в зачитаних документах, взяти до відома.

ГОЛОСУВАЛИ: «за-13», «проти» – 0, «утримались» – 0, «не голосували» – 0.

Рішення прийняті одноголосно. 

Голова комісії                             Іван Коруд

Секретар комісії                       Ірина Дєдух  Завантажити документ