Інформація про стан захворюваності на COVID-19 на Овруччині, 26.03.2021 року

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, на Овруччині стрімко зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.
До інфекційного відділення міської лікарні Овруча за добу поступили 22 хворих, з них 1 з підозрою на COVID-19, 21 – хворі на COVID-19.
Наразі в інфекційному відділенні КНП “Овруцька міська лікарня” знаходиться 88 хворих, з них: 88 – хворі на COVID-19 (стан середньої важкості – 53; важкий стан – 35; на кисні – 33, на апараті ШВЛ – 2), 1 – з підозрою на COVID-19.
На амбулаторному лікуванні, під наглядом сімейних лікарів, знаходиться 285 хворих на COVID-19, стан їх здоров’я задовільний.
Станом на сьогодні, згідно моніторингу медичних працівників є 222 контактні особи. Овруцьким відділенням поліції, муніципальною інспекцією Овруцької міської ради двома екіпажами здійснено виїзд по місту Овруч та населеним пунктах громади по контактним особам (32 чол.) для роз’яснювальної роботи щодо дотримання карантинних вимог.
Пам’ятайте! За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!
Також висловлюємо вдячність суб’єктам господарської діяльності, які припинили свою діяльність на період карантинних обмежень.
Світова практика показує, що своєчасні протиепідемічні заходи, зокрема карантинні, є ефективними в боротьбі з COVID-19.
Будьте відповідальними, дотримуйтеся умов карантину, вживайте профілактичних заходів!