Протокол №8-21засідання комісії Овруцької міської ради з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ

УКРАЇНА

Овруцька міська рада

ПРОТОКОЛ № 8-21

засідання комісії Овруцької міської ради з питань запобігання, ліквідації

надзвичайних ситуацій техногенної природного характеру

та їх наслідків у Овруцькій ОТГ

м. Овруч                                                                                                                         22 березня 2021 року

Присутні:

Коруд І.Я.- міський голова, голова комісії.

Гришковець В. М. – заступник голови комісії, перший заступник міського голови;

Дєдух І. М. – секретар комісії, заступник міського голови.

Члени комісії:

Рибинська Н. М. – заступник міського голови;

Князєва В. В. – спеціаліст  відділу міської ради;

Огородов Д. В. – спеціаліст відділу ЖКГБ Овруцької міської ради;

Редчиць О.П. – начальник відділу ЖКГБ Овруцької міської ради;

Кисіль В. Л. – секретар ради;

Левківський С. О. – директор КНП ЦПМСД;

Кушнерчук Ю. М. – начальник Овруцького районного відділу  управління ДСНС України в Житомирській області;

Шубан В. Г. – директор КНП «Овруцька міська лікарня»;

Першко О. М. – начальник юридичного відділу виконавчого комітету Овруцької міської ради.

Сташкевич М. В. – завідуюча Овруцьким міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»,

Пестич Н. М. – начальник відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Овруцького РУГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Запрошені:

Ткачук В. Г. – начальник відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради;

Омельчик С.Ю. – заступник начальника відділу відділення Національної поліції в Овруцькому районі;

Мошківський В. О. – директор ВАТ АТП 11847;

Дуб А.І.- директор КП Овруч,

Латаш О.А.- директор КП «Водоканал»

Грищенко П.А. – директор КП «Гарне місто»

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про організацію надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену   коронавірусом SARS-CoV-2, запровадження протиепідемічних заходів, пов’язаних із поширення гострої респіраторної інфекції.
Інформують:    Левківський С. О. – головний лікар КНП ЦПМСД

Шубан В. Г. – директор КНП Овруцька міська лікарня

Сташкевич М. В. – завідуюча Овруцьким міжрайонним відділом ДУ «Житомирський  обласний лабораторний центр МОЗ України», «Лабораторний центр»

Пестич Н. М. – начальник відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Овруцького РУГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області

Ткачук В.Г.- начальник гуманітарного відділу Овруцької міської ради

 

 1. Про лист районного відділу управління ДСНС України в Житомирській області  щодо списання  230 літрів пального.

Інформує: Кушнерчук Ю.М. – начальник  Овруцького

районного відділу  управління ДСНС України

в Житомирській області

 1. Про листи №2545/1-21/06 від 11.03.2021р. та № 2657/1-21/07 від 16.03.2021 року, 2794/1-21/06 від 18.03.2021р.

                                              Інформує: Дєдух І.М.- секретар комісії

ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ СЛУХАЛИ:

Левківського С. О., який проінформував про ситуацію в первинній медицині щодо захворюваності на ковід-19 та довів до відома, що кількість хворих почала стрімко зростати. Наразі епідемічна ситуація щодо захворюваності на СOVID-19 стає складною. Cтаном на 22.03.2021 року на Овруччині з початку пандемії захворіло всього – 2035, активних хворих – 247, одужали всього – 1765, підтверджено за добу – 23. На амбулаторному лікуванні, під наглядом сімейних лікарів, знаходиться  200 хворих  на COVID-19, стан їх здоров’я задовільний. На даний час проходять самоізоляцію – 377 чоловік.

Шубан В. Г., яка проінформувала щодо ситуації  в лікарні на сьогоднішній день та щодо забезпечення лікарні киснем для хворих, які лікуються на ковід -19. Знаходиться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні – 67 чоловік, із них хворих на COVID 19 – 63 (26 – м.  Овруч,  4 – с. Підруддя, 5 – с. Ігнатпіль, 1 – с.Скребеличі , 1 – с. Заськи , 2 – с. Кирдани, 1 – с. Сташки ,  1 – с. Городець, 1 – с.Радчиці, 1 – с.Гладковичі, 1 – с.  Піщаниця, 2 –  с. Ст. Велідники, 1 – с.Збраньки, 16 – смт.Народичі) середньої тяжкості –  46, тяжкий стан -17, із них на кисні – 15,  на апараті ШВЛ – 2, підозр на COVID 19 – 4. На даний час в міській лікарні в наявності концентраторів кисню – 13, балонів кисню – 57, ліжок з підведеним киснем – 137, а також тривають роботи щодо підключення ємності. На жаль, є летальні випадки від COVID-19. Станом на 21 березня 2021 року, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли 79-річний чоловік, житель м. Овруч та 80-річна жінка, жителька с.Кирдани. Всього за початок 2021 року померло від COVID-19 – 8 чоловік.

Сташкевич М. В., яка надала інформацію про збільшення кількості захворювань на ковід.

Пестич Н.М., яка повідомила про проведення постійних перевірок та кількість складених протоколів.

Ткачук В.Г.,  який повідомив, що з початку березня по даний час захворіли 36 педагогічних працівників та 5 учнів (5 клас – 1, 7 клас – 2, 10 клас – 2. Вихователів ДНЗ –  4 чол., 1 – дитина). На даний час призупинено роботу 2-х дошкільних навчальних закладів.

ВИРІШИЛИ:

 1. Директору КНП ЦПМСД Левківському С.О. підготувати інформацію про осіб, які є контактними з хворими на Covid-19. Опрацювати дану інформацію та провести роз`яснювальну роботу  щодо дотримання цими людьми самоізоляції, правил карантину. Інформувати  Національну поліцію про  списки контактних осіб для швидкого реагування.
 2. Директору КНП «Овруцька міська лікарня» Шубан В.Г. в найкоротші строки підключити ємність, яка знаходиться на території міської лікарні. Співпрацювати з ТОВ «Кріонсервіс»  щодо підключення  системи та заповнення її киснем та забезпечити КНП «Овруцька міська лікарня» кисневими балонами.
 3. Рекомендувати населенню дотримуватись протиепідемічних   заходів з метою недопущення  стрімкого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та зменшення навантаження на систему охорони здоров’я.
 4. Відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Овруцького РУГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області спільно із муніципальною інспекцією та відділенням Нацполіції посилити контроль за дотриманням карантинних вимог та провести спільні перевірки на предмет дотриманням карантинних вимог.
 5. Директору КП «Гарне місто» Грищенку П.А. постійно обробляти місця загального користування багатоповерхових будинків (під`їзди ) дезинфікуючими засобами.
 6. Начальнику відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради  Ткачуку В.Г. та директору ЦНСП Давидюк К.М.  надати первинній медицині списки осіб, які бажаючих вакцинуватись від ковіду.
 7. Директору КП «Овруч» Дубу А.І. здійснити прибирання вулиць та тротуарів міста від піщаної суміші,  відсіву та пилу, на постійний основі забезпечувати належний санітарний стан  на сміттєвих майданчиках.
 8. Начальнику відділу ЦНАП Шевцовій О.І. забезпечити графік відвідування ЦНАПу з дотриманням карантинних вимог.
 9. Начальнику Овруцького районного відділу управління ДСНС України в  Житомирській області-Кушнерчуку Ю.М. при настанні сприятливих  погодніх умов забезпечити обробку вулиць міста дезинфікуючими засобами.

ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ СЛУХАЛИ:

Кушнерчука Ю. М., який проінформував членів комісії щодо  списання 230 літрів пального бензину А-92.

Щодо використання  дизельного палива в кількості 480 літрів, які виділенні на проведення дезінфекції, дозволити використовувати дане пальне  на реагування та попередження надзвичайних подій, пожеж, аварійно-рятувальних робіт,  а також забезпечення життєдіяльності населення Овруцької об’єднаної територіальної громади.

ВИРІШИЛИ: відділу бухгалтерського обліку та консолідованої звітності списати 230 літрів пального: бензин А-92.

Овруцькому районному відділу  управління ДСНС України в  Житомирській області дозволити використати   дизельне паливо в кількості 480 літрів, яке виділене на проведення дезінфекції, дозволити використовувати дане пальне  на реагування та попередження надзвичайних подій, пожеж, аварійно-рятувальних робіт,  а також забезпечення життєдіяльності населення Овруцької об’єднаної територіальної громади.

ПО ТРЕТЬОМУ  ПИТАННЮ СЛУХАЛИ:

Дєдух І. М., яка довела до відома членів комісії інформацію:

Про листи   №2545/1-21/06 від 11.03.2021р. та № 2657/1-21/07 від 16.03.2021 року, 2794/1-21/06 від 18.03.2021р.

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію, викладену в зачитаних документах, взяти до відома.

ГОЛОСУВАЛИ: «за-14 », «проти» – 0, «утримались» – 0, «не голосували» – 0.

Рішення прийняті одноголосно.

Голова комісії                                                                  Іван Коруд

Секретар комісії                                                              Ірина Дєдух  Завантажити документ
Розмір тексту-+=