Звернення міського голови щодо профілактики поширення COVID-19

   Шановні жителі Овруцької громади! З початку березня місяця почалося стрімке зростання кількості нових випадків зараження на COVID-19. Прошу вас з розумінням віднестися до ситуації, яка склалася в громаді та в усьому світі загалом. Так, зокрема, станом на 19.03.2021 року на Овруччині захворіло всього – 1952, активних хворих – 192, одужали всього – 1740. Знаходиться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні – 53, із них хворих на COVID 19 – 51 (18- м. Овруч, 5- с.Підруддя, 5- с.Ігнатпіль, 1- с. Скребеличі , 1-с.Заськи , 1- с.Кирдани, 1-с.Сташки ,  1- с.Городець, 1- с.Радчиці, 17– смт. Народичі) середньої тяжкості –  31, тяжкий стан -20, із них на кисні – 18,  на апараті ШВЛ – 2, підозр на COVID 19 – 2. На жаль, змушений повідомити про летальний випадок від COVID-19. 18 березня 2021 року, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, помер 55-річний чоловік, житель смт.Народичі.

Прошу всіх громадян відповідально ставитись до свого здоров’я. Не відмовляйтесь від госпіталізації, допомоги лікарів та працівників швидкої допомоги. Цим самим ви нехтуєте своїм життям, життям оточуючих, а швидка допомога в цей час потрібна іншим хворим. Основною причиною важкого стану і смертності хворих є запущені форми захворювання на момент поступлення в лікарню або пізнє встановлення діагнозу та тяжка супутня патологія. Лікарня забезпечена достатньою кількістю швидких тестів для визначення антигену SARS-COV-2, а також тестами для визначення антитіл проти SARS-COV-2 методом ІФА. Це дозволяє встановити діагноз на ранніх етапах захворювання.  Поважайте працю медичних працівників. Адже зараз вони працюють з подвійною силою.

 Також з 22 березня починаються весняні канікули для школярів нашої громади. Звертаюсь до батьків і прошу слідкувати за дотриманням дітьми карантинних правил. Дотримуватись маскового режиму та соціальної дистанції, а краще залишатися вдома.

Суб’єкти господарської діяльності,  які здійснюють свою  діяльність на території Овруцької громади –  червоний рівень епіднебезпеки продовжується. А це значить, що потрібно максимально дотримуватись усіх карантинних заходів. Дотримання температурного скинінгу при вході в приміщення, як для відвідувачів так і для персоналу до початку робочого дня, дезінфекцію приміщення. Ми несемо відповідальність за своїх підлеглих. Тобто про всі прості привила, які можуть дати змогу витримувати всі необхідні карантинні обмеження, аби поширення коронавірусу було максимально зупинено.

Дякую за розуміння. Бережіть себе. Будьте здорові!