Привітання з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

  Щорічно у третю неділю березня відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.  Цього року свято припадає на 21 березня.

Завдяки вашим працьовитим рукам підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, водопровідно-каналізаційного та шляхового господарства, проводиться ремонт житлового фонду, благоустрій населених пунктів, озеленення вулиць, парків і скверів. Чисті вулиці, двори та під’їзди, стабільна робота міських мереж, підтримання благоустрою та розвиток житлового фонду — це ті першочергові завдання, які ви цілодобово виконуєте щодня. Сьогодні важко уявити життя міста без роботи комунальних підприємств. Повсякденна праця житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення починається у той час, коли більшість жителів міста ще не прокинулась.

    Хочу висловити всім Вам щиру вдячність за наполегливу працю, за відданість своїй нелегкій, але так необхідній для нас справі.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, наснаги, душевного тепла, професійних успіхів і нових трудових здобутків, здійснення всіх життєвих планів і сподівань, миру й злагоди! Нехай Ваша робота приносить Вам матеріальне і моральне задоволення, повагу і шану.

Овруцький міський голова                                                             Іван КОРУД


З нагоди професійного свята вітає онлайн-концертом Овруцький будинок культури