Привітання з Днем податкової та митної справи України

Шановні працівники податкової та митної справи, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Справа, якій ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві. В умовах нинішньої трансформації українського суспільства, важко переоцінити роль податкової та митної служб. Фаховим виконанням службових обов’язків ви стоїте на захисті фінансових та економічних інтересів Овруччини, формуєте міжнародний імідж України. Чесність і прозорість вашої роботи, чітке дотримання законодавства є запорукою розвитку національної економіки та створення умов для подальшої інтеграції України у світову спільноту.

Від вашої злагодженої роботи залежить добробут нашої країни. Ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню доброчесного і  неупередженого ставлення до платників податків, подальшій розбудові податкової служби, її модернізації, зміцненню засад прозорості та зрозумілості дій податківців, піднесенню авторитету вашої професії. А самовіддане виконання професійних обов’язків працівниками митної служби забезпечить національну безпеку, захист та стабільність фінансових та економічних інтересів України.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, професійного зростання, нових звершень, життєвих гараздів та мирного неба над головою.

Впевнений, що разом ми здійснимо важливі перетворення й утвердимо принципи ефективності, відкритості та відповідальності перед державою та суспільством.

 

Овруцький міський голова                                                       Іван КОРУД