Жіночий вокальний ансамбль «ВРУЧИЙ» – лауреат I премії Міжнародного конкурсу мистецтв «Любов без меж»

Жіночий вокальний ансамбль «ВРУЧИЙ» Овруцького будинку культури був створений у 2008 році.
Керівник колективу – Людмила Цурка. Склад: Валентина Сухарєва та Ольга Рябоконь.
З початку роботи ансамбль встиг заявити про себе не тільки на районній сцені, а й на обласній, і недаремно, адже учасниці колективу справжні любителі мистецтва. Тріо стало активним учасником культурно-мистецького життя Овруччини.
У 2012 році рішенням колегії Управління культури і туризму облдержадміністрації жіночому вокальному ансамблю «ВРУЧИЙ» присвоєно звання «Народний».
На даний час репертуар колективу налічує майже 120 українських народних пісень в сучасному аранжуванні та естрадних пісень. Народний жіночий вокальний ансамбль «ВРУЧИЙ» проводить активну творчу діяльність, за що був неодноразово нагороджений грамотами, подяками, дипломами від управління культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, Овруцької РДА, Овруцької міської ради, дирекції Овруцького БК.
Чарівне співзвуччя триголосся ансамблю лилося в пісні В.Шевченка «Україночки», яка була представлена на розгляд журі Міжнародного конкурсу мистецтв «Любов без меж» у лютому цього року в номінації «Вокальне мистецтво». Колектив став лауреатом I премії в цьому престижному конкурсі.
Протягом всіх років існування Народного жіночого вокального ансамблю «ВРУЧИЙ» незмінним залишається інноваційний пошук, злагодженість, дружба, взаєморозуміння. Творчим кредо завжди служать слова:
Над цілим світом пісня хай лунає
Бентежить душі і палкі серця….
Без пісні українця не буває,
Вона від роду з нами й до кінця…