Подяка директору КНП “Овруцька міська лікарня” Валентині Шубан і лікарям міської лікарні

      За зверненням жительки села Збраньки Галини Цибулько розміщуємо подяку головному лікарю КНП “Овруцька міська лікарня” Валентині Шубан і лікарям міської лікарні за надану допомогу та лікування.
“Дуже Вас прошу, висвітліть мою подяку на сайті Овруцької міської ради, щоб всі наші люди знали, що треба берегти Нашу лікарню, бо ми, ніде не потрібні, мене підтримали вдома, в Овручі.”

Шановна, Валентино Григорівно!

       Звертається до Вас Цибулько Галина Степанівна, жителька с. Збраньки. У лютому місяці цього року, мою сім’ю спіткала біда, маму з інсультом було госпіталізовано до лікарні м. Коростеня, відповідно до заключеного лікарнею «інсультного» пакету. Вартість того пакету я відчула сповна, мною було оплачене все лікування того пакету, від шприців до ліків, через день їздила до Коростеня. На 5-й день ще й заразили маму Ковідом, засоби захисту там повністю відсутні, при виписці ще й оплатила їхнє КТ. «Забирайте маму, у неї Ковід» – прозвучало як вирок. Трясли по жахливій дорозі з інсультом у Коростень, а тепер в Овруч.

Я була здивована, «ковідний» пакет вашої лікарні, я також відчула на собі, жодної копійки не платила. Лікар медичної команди Милашевський Ю.В. спокійно пояснив, що лікування безкоштовно – відповідно до пакета. Ось такі різні пакети в лікарнях. На всі мої питання, лікарі давали терпляче відповіді, середній медичний персонал спілкувався, виходячи з відділення. Коли відкривалися двері, я бачила такий порядок у відділенні, що розуміла – це Лікарня. Сьогодні мама вдома, я ще не можу забути жах в Коростені, та не можу, щоб не подякувати Вам.

У своєму листі я виражаю подяку за чуйне людське ставлення, високий професійний рівень всіх працівників інфекційного відділення, люди на своєму місці. Відчувається відповідальність та неухильне виконання доручень керівництва. Невропатолог Милашевська Г.Ю. координувала лікування по інсульту, як спеціаліст високого рівня.

Ваша робота безцінна, дякую Вам за таку організацію роботи колективу, в тяжкий час Вам приходиться не легко, але повірте люди оцінять.

Дуже Вас прошу, висвітліть мою подяку на сайті Овруцької міської ради, щоб всі наші люди знали, що треба берегти Нашу лікарню, бо ми, ніде не потрібні, мене підтримали вдома, в Овручі.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя та успіхів.

 

З повагою, Галина Цибулько                                                                                                  25.02.2021р.

 

Розмір тексту-+=