Звернення міського голови щодо віднесення Овруччини до червоної зони епідемічної небезпеки

Шановні жителі Овруцької громади!

За період дії карантину на COVID-19 на Овруччині захворіли 1757 людей, 19 з них померли. Наразі хворіє 27 пацієнтів, з них 2 дітей, учні 2 і 9 класу Піщаницької школи. Діти заразилися від батьків, які також хворіли на коронавірус. У зв’язку з хворобою учнів, 2 і 9 класи Піщаницької  школи переведені на дистанційну форму навчання.

Лікарі наголошують на тому, що недотримання елементарних протиепідемічних вимог призводить до поширення інфекції. Також важливим є дотримання самоізоляції під час хвороби, аби не передати хворобу іншим людям. На прикладі школи у Піщаниці, ми бачимо, що невиконання правил самоізоляції призвело до інфікування дітей у родині.

Крім того, хвороба помолодшала, почали хворіти молоді люди.

В інфекційному відділенні міської лікарні проліковано 432 хворих. Пік захворюваності на COVID-19 на Овруччині припав на серпень-вересень 2020 року – початок навчального року. Перехворіли дуже багато педагогів, вихователів дитячих садочків, персонал освітніх закладів, що своєю чергою призвело до стрімкого росту захворюваності серед учнів, лікарів і населення громади загалом.

Відзавтра на Житомирщині введено червоний рівень епіднебезпеки.

Це зумовлено ростом захворюваності на території області.

Я прошу Вас свідомо поставитися до виконання трьох простих правил – носити маску, дотримуватися соціальної дистанції, часто та ретельно мити руки.

Спільними зусиллями ми працюємо на уникнення летальних випадків, адже життя та здоров’я людини – найбільша цінність.

Уважно ставтеся до свого здоров’я та у разі виявлення симптомів хвороби, не гаючи ні хвилини, звертайтеся до медичних закладів по допомогу.

Кисень, ліки, деззасоби та необхідні засоби індивідуального захисту наявні у лікарні у достатній кількості. Бережіть себе, адже саме від вас залежить здоров’я ваших рідних та близьких.

 

Овруцький міський голова                                             Іван КОРУД

 

З протоколом №6-21 засідання комісії Овруцької міської ради з питань запобігання ліквідації надзвичайних ситуацій техногенно природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ можна ознайомитися за посиланням https://ovruch.in.ua/2021/03/02/protokol-6-21-zasidannya-komisiyi-ovrutskoyi-miskoyi-rady-z-pytan-zapobigannya-likvidatsiyi-nadzvychajnyh-sytuatsij-tehnogenno-pryrodnogo-harakteru-ta-yih-naslidkiv-u-ovrutskij-otg/