Працювали члени виконавчого комітету Овруцької міської ради VIII скликання на засіданні 25 лютого 2021 року

25 лютого 2021 року на засіданні виконавчого комітету Овруцької міської ради VIII скликання розглянуто 31 питання. Заслухано про організацію мобілізаційної підготовки та забезпечення проведення мобілізації  на території Овруцького міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки , а також результати перевірки протипожежної безпеки в закладах освіти та медицини Овруцької ОТГ.

Члени виконавчого комітету Овруцької міської ради заслухали звіт голови спостережної комісії Башинського В.І. про проведену роботу комісії за 2020 рік та інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради Редчиця О. П. про хід виконання заходів з благоустрою та поліпшення санітарного стану території міста та території Овруцької міської ОТГ (Детальніше з даними звітами можна ознайомитися в розділі «Нормативні документи» – «Рішення виконкому міської ради».

З метою організації надання соціальних послуг (догляд вдома), які перебувають у складних життєвих обставинах виконавчим комітетом було прийнято рішення щодо звільнення від плати за надання соціальних послуг громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування, середньомісячний сукупний дохід яких перевищує два прожиткових мінімуми для відповідної категорії осіб, та які мають статус ветеранів Другої світової війни, народжених до 31 грудня 1932 року.

Також членами виконавчого комітету було заслухано інформацію начальника служби у справах дітей Нестеренко М.М. щодо стану проживання та виховання дітей, що опинились в складних життєвих обставинах на території Овруцької ОТГ. За кожною сім’єю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують матеріальної допомоги є закріплені особи (старости Овруцької міської ради, підприємства, установи та організації).

З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС прийнято рішення щодо підготовки та проведення заходів пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи на 2021 рік (Детальніше з планом підготовки можна ознайомитися в розділі «Нормативні документи» – «Рішення виконкому міської ради». Розглянуто також організаційні питання, а саме:  затверджено ряд  положень про відділи виконавчого комітету Овруцької міської ради, комунальні питання.

З метою реалізації державної політики з питань повноважень виконавчого органу міської ради у сферах соціально-економічного, культурного розвитку громади, соціального захисту населення та забезпечення надання інших послуг мешканцям старостинських округів, виконавчим комітетом Овруцької міської ради затверджено схему заміщення старост старостинських округів Овруцької міської ради у разі їх відсутності або неможливості виконання ними своїх функціональних обов’язків.

Розмір тексту-+=