Нарада з підведення підсумків роботи закладів культури у 2020 році

23.02.2021 у приміщенні Овруцького Будинку культури відбулася нарада з підведення підсумків роботи закладів культури у 2020 році. Глядацька зала будинку культури зібрала всіх клубних і бібліотечних працівників громади, керівників Овруцької дитячої музичної школи, Овруцької дитячої художньої школи та Малої академії народних мистецтв та ремесел. Серед присутніх були  Овруцький міський голова Іван Коруд, заступниця міського голови Ірина Дєдух, начальниця відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Оксана Левківська та начальник відділу з гуманітарних питань Василь Ткачук.

Розпочав нараду Василь Ткачук, який ознайомив присутніх із мережею закладів культури (на даний час мережа налічує 64 заклади) та основними здобутками сфери культура у 2020-му році. У минулому році завершено ремонтні роботи в Овруцькій дитячій музичній школі. Відремонтовано 16 класів (вартість робіт – 313 тис. грн).
Проведено роботи по ремонту фундаменту та танцювального залу Овруцького Будинку культури (на суму 16,4 тис.грн).
Замінено 2 дверей у Зарічанському сільському будинку культури та двері у Дівошинському сільському клубі (на суму 9,5 тис.грн).
Закуплено будівельні матеріали та проведено поточні ремонти у сільських закладах культури (побілка та фарбування стін як зовні, так і всередині клубних приміщень, вікон, мурування порогів, ремонт дахів та пічного опалення (20 тис.грн)). Зроблено ремонт окремих кімнат Великофоснянського сільського будинку культури для використання їх як тренажерної зали та для музею. Відновлено газопостачання до Зарічанського сільського будинку культури.

Провідний спеціаліст з питань культури зосередив увагу присутніх на основних проблемах функціонування сільських закладів культури в Овруцькій ОТГ та шляхів їх вирішення у 2021 році.

Про роботу Музею історії Овруччини доповів директор Ярослав Чіпак. Як організовувалась робота Овруцького Будинку культури та сільських клубних закладів в умовах карантину розповіла заступник директора Овруцького Будинку культури Наталія Рафальська. Марія Невмержицька та Марія Якимчук поінформували учасників наради із новими методами та прийомами роботи з читачами, які диктує сьогодення.

Начальниця відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Оксана Левківська ознайомила присутніх із діючими грантовими програмами у сфері культури. Міський голова Іван Коруд подякував працівникам культури за плідну співпрацю та доручив активізувати роботу у сфері молодіжної політики та національно-патріотичного виховання, покращити співпрацю закладів культури із закладами шкільної та дошкільної освіти ОТГ.