Рішення №162 від 18 лютого 2021 року “Про затвердження передавального акту”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Четверта   сесія                                                                   VІІI скликання

від  18 лютого  2021  року   № 162

Про затвердження передавального акту

На виконання рішення Овруцької міської ради VIII скликання від 30.12.2020 № 13  «Про початок реорганізації Руднянської сільської ради шляхом приєднання до Овруцької міської ради», керуючись ст. 26, 60, п. 6¹ Розділу  V «Прикінцеві  і перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної   комісії  міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 16.02.2021р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити протокол інвентаризаційної комісії, інвентаризаційні описи майна та акти складені за результатами проведення інвентаризації майна Руднянської сільської ради Овруцького району Житомирської області (додаються).
  2. Затвердити передавальний акт комісії з реорганізації Руднянської сільської ради Овруцького району Житомирської області від 10.02.2021 р. (додається).
  3. Відділу бухгалтерського обліку та консолідованої звітності міської ради забезпечити здійснення обліку майна згідно з діючим законодавством та у відповідності до передавального акту.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ комунальної власності та відділ бухгалтерського обліку та консолідованої звітності Овруцької міської ради.

Міський голова                                                                    Іван КОРУД  Завантажити документ