Проект рішення виконкому міської ради “Про організацію мобілізаційної підготовки та забезпечення проведення мобілізації на території відповідальності Овруцького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки”

УКРАЇНА

ОВРУЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

___________м. Овруч            №      .

Про організацію мобілізаційної підготовки
та забезпечення проведення мобілізації
на території відповідальності Овруцького
об’єднаного міського територіального

центру комплектування та соціальної підтримки.

Відповідно до вимог статті 36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 17, 18 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, статей 14,15 Закону України “Про оборону України”,  статті 43 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 16 травня 1996 року №352  “Про затвердження Положення про порядок проведення мобілізації в Україні”, Постанов Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року №1921 “Про затвердження Положення про військово-транспортний обов’язок” та з метою забезпечення  проведення заходів мобілізаційної підготовки та мобілізації людських і транспортних ресурсів для Збройних Сил України та інших військових формувань  на території відповідальності Овруцького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки зобов`язую:

 

 1. Для організації та своєчасного оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів створити пункт управління мобілізацією людських і транспортних ресурсів на території відповідальності Овруцького обєднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки
 2. Для організованого і своєчасного прийому військовозобов’язаних, які прибувають на доукомплектування територіального центру комплектування та соціальної підтримки створити пункт прийому особового складу Овруцького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки;
 3. Створити пункт прийому техніки національної економіки яка надходить до укомплектування Овруцького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Овруцького спортивного технічного клубу товариства сприяння оборони України (СТК ТСОУ);
 4. Для організації оповіщення під час мобілізації, в особливий період резервістів, військовозобов’язаних про їх призов на військову службу, та постачальників транспортних засобів і техніки національної економіки – про вилучення (залучення) та поставку транспортних засобів і техніки для доукомплектування відповідних команд і партій створити дільницю оповіщення;
 5. Для організації збору, призову резервістів, військовозобов’язаних і своєчасній їх доставки у військові частини, контролю за повнотою явки мобілізаційних ресурсів, ведення якісного обліку і оформлення відповідних документів створити пункт попереднього збору військовозобов’язаних (далі – ППЗВ);
 6. З метою своєчасної та організованої поставки техніки створити пункт попереднього збору техніки (далі – ППЗТ);.

Матеріально- технічне обладнання пункту попереднього збору техніки, покласти на балансоутримувача.

 1. Для організації та проведення своєчасного оповіщення резервістів, військовозобов’язаних постачальників техніки національної економіки про їх призов, вилучення (залучення), збір та відправку під час мобілізації, в особливий період до пунктів збору (ППЗВ, ППЗТ) та для забезпечення стійкого управління проведенням мобілізацією створити і підтримувати  в готовності до застосування за призначенням пункти збору і оповіщення Овруцької міської ради (далі – ПЗОТГ, ПЗСО).

Для організації контролю проведення своєчасного оповіщення, збору і поставки резервістів, військовозобов’язаних та постачальників техніки національної економіки на території Овруцької територіальної громади створити пункт збору територіальної громади (ПЗОТГ);

До складу адміністрацій пункту збору територіальної громади, залучати працівників міської ради, шкіл, центру первинної медичної допомоги, закладів культури та жителів міста,які не підлягають призову під час мобілізації.

Відпрацювати згідно методичних рекомендацій Овруцького обєднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки необхідну документацію пункту збору територіальної громади.

Пункти збору старостинських округів (ПЗСО) створити в старостинських округах.

Затвердити місця розгортання пунктів збору сільських рад в визначених старостинських округах.

Призначити відповідальних осіб за розгортання пунктів збору старостинських округів, розроблення матеріальної бази, підтримання в робочому стані систем зв’язку і оповіщення, ведення необхідної документації,  організацію та проведення своєчасного оповіщення резервістів, військовозобов’язаних постачальників техніки національної економіки про їх призов, вилучення (залучення), збір та відправку під час мобілізації, в особливий період  до пунктів збору (ППЗВ, ППЗТ).

До складу адміністрацій пунктів збору старостинських округів, залучати працівників міської ради, старостинських округів, шкіл, центру первинної медичної допомоги, закладів культури та жителів відповідних населених пунктів,які не підлягають призову під час мобілізації.

Відпрацювати згідно методичних рекомендацій Овруцького обєднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки необхідну документацію пунктів збору старостинських округів.

 1. Військовому комісару Овруцького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки:

1) забезпечити міську раду, керівників підприємств, організацій і установ, на яких покладені завдання зі створення та розгортання елементів системи оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів відповідними зразками інструкцій, функціональних обов’язків адміністрацій цих елементів, іншими необхідними документами;

2) довести до відповідальних осіб,  керівників підприємств, організацій і установ, на яких покладені завдання зі створення та розгортання елементів оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів,  вимоги щодо умов розміщення, обладнання цих елементів необхідним майном, інвентарем;

3) разом з керівниками підприємств, організацій і установ, здійснити підбір та призначення адміністрацій елементів системи оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів.

Для оповіщення резервістів, військовозобов’язаних і постачальників техніки національної економіки залучити працівників міської, сільських рад  та інших військовозобов’язаних;

4) щороку планувати та організувати проведення занять з адміністраціями елементів системи оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів, апаратом посилення (першочерговими посильними) у відповідності до затверджених (погоджених) планів.

 1. Керівникам підприємств, установ та організацій, на базі яких створюються та розгортаються елементи системи оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів:

1) за погодженням Овруцьким обєднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтритмки здійснити підбір та призначення адміністрації елементів системи оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів з числа персоналу підприємств, установ та організацій.

2) Забезпечити елементи системи оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів, дільницю оповіщення необхідними службовими приміщеннями, засобами зв’язку, майном та інвентарем згідно з вимогами Овруцького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

3) Елементи системи оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів розгортати за вимогами Овруцького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проведення занять з їх адміністраціями, перевірок готовності до виконання завдань за призначенням та під час мобілізації.

 1. З метою якісного та своєчасного оповіщення резервістів, військовозобов’язаних, постачальників техніки національної економіки, які призиваються, поставляються на доукомплектування військ (сил), їх перевезення на пункти зустрічі військових частин, доставці уповноважених Овруцького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки у старостинські округи, отримання озброєння, боєприпасів та інших матеріальних засобів керівникам підприємств, установ та організацій виділити водіїв та техніку із розрахунку додаток 8:
 2. Овруцькому відділенню поліції Коростенського відділу поліції головного укправління Національної поліції в Житомирській області:

1)  Забезпечити надійну охорону , підтримання правопорядку на території Овруцького ОМТЦК та СП та створених елементів бази мобілізаційного розгортання, а також супроводження особового складу, техніки під час проведення мобілізації;

2) У встановленому законодавством порядку здійснювати розшук військовозобов’язаних, які змінили місце проживання або ухиляються від проведення заходів мобілізації.

3)  Виділити наряд поліції на службовому автомобілі для супроводження автомобіля та представників Овруцького ОМТЦК та СП, які виділяються для доставки зброї, боєприпасів та матеріальних засобів;

Розрахунок сил та засобів для охорони , підтримання правопорядку на території Овруцького ОМТЦК та СП та створених елементів бази мобілізаційного розгортання, а також супроводження особового складу, техніки під час проведення мобілізації згідно додатку 4

 1. З метою організації проведення своєчасного оповіщення мобілізаційних ресурсів, безперервного управління заходами мобілізації керівнику транспортної дільниці 211Р м. Коростень транспортний цех відділ підтритмки бізнесу Житомирської філії ПАТ «Укртелеком»:

1)  Забезпечити безперебійну і стійку роботу засобів зв’язку в районі відповідальності.

Розрахунок додаткових засобів зв’язку для задоволення мобілізаційних потреб Овруцького ОМТЦК та СП згідно додатку 3

 1. Начальнику Овруцького районного відділу управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Житомирській області:

1) забезпечити контроль радіаційної, хімічної та бактеріологічної обстановки на пунктах попереднього збору військовозобов’язаних і техніки та маршрутах руху мобілізаційних ресурсів;

2) своєчасно доводити на пункт управління Овруцького ОМТЦК та СП данні радіаційної, хімічної та бактеріологічної обстановки на території відповідальності;

 1. Головному лікарю КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради для належної організації медичного забезпечення заходів мобілізації на території відповідальності Овруцького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки:

1) забезпечити роботу медичних комісій для визначення придатності військовозобов’язаних до військової служби;

2) за заявкою Овруцького ОМТЦК та СП виділяти необхідну кількість медичного персоналу для забезпечення роботи пунктів збору і поставки мобілізаційних ресурсів додаток 6;

 1. З метою організації харчування особового складу Овруцького ОМТЦК та СП закріпити підприємства харчування згідно додатку 2.
 2. Керівнику КП «Гарне місто» організувати забезпечення банно-пральними послугами особовий склад Овруцького ОМТЦК та СП згідно додатку 5.
 3. За заявкою (вимогою) Овруцького ОМТЦК та СП Овруцькому професійному ліцею виділити необхідну кількість речового майна для забезпечення потреб мобілізації згідно додатку 7.
 4. З метою організації та проведення своєчасного оповіщення резервістів, військовозобов’язаних, постачальників техніки національної економіки про їх призов, вилучення (залучення), збір та відправку під час мобілізації, проведенні оповіщення, збору та доставки до Овруцького ОМТЦК та СП резервістів та військовозобовязаних оперативного резерву першої та другої черги для залучення на навчальні збори, ведення необхідної документації, призначити відповідальних осіб старостинських округів Овруцької міської ради.
 5. Довести рішення до відповідальних осіб міської ради, старостинських округів, керівників підприємств, установ, організацій яких воно стосується.
 6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова Овруцької міської ради                                                       Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=