Керівництво Служби судової охорони Житомирщини зустрілося з Овруцьким міським головою Іваном Корудом

11 лютого начальник Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області полковник Служби Геннадій Герасимчук та начальник відділу організації охорони та підтримання громадського порядку підполковник Служби Анатолій Монзолевський зустрілися з міським головою Овруча Іваном Корудом.
Темою зустрічі були реалізація реформи децентралізації влади й налагодження ефективної співпраці щодо забезпечення безпеки життя і здоров’я громадян, які відвідують органи та установи системи правосуддя.
«Щоб здійснювати постійний моніторинг обстановки не лише в приміщеннях судів, а й на прилеглій до них території, та своєчасно реагувати на її зміни, управління звертається до органів місцевого самоврядування з офіційними листами, в яких просить включити Службу судової охорони до регіональних програм з протидії злочинності, підтримання безпеки та порядку в громадських місцях. Це включення передбачає також підключення управління до системи відеонагляду кожного району, де працюють суди. Нас цікавлять саме ті камери, які знаходяться біля будівлі суду та відкривають огляд на його територію і прилеглі вулиці», – пояснив мету візиту полковник Служби судової охорони Геннадій Герасимчук.
Іван Коруд повідомив, що на найближчій сесії Овруцької міської ради, яка відбудеться 18 лютого, депутати розглянуть питання внесення змін до бюджету Овруцької міської територіальної громади на 2021 рік, якими в тому числі передбачене придбання півсотні відеокамер для спостереження за обстановкою на вулицях міста та інших населених пунктах громади.
«Це будуть сучасні відеокамери з системою розпізнавання облич та автомобільних номерів. Овруцький районний суд розміщений у центрі міста, поряд з головними адміністративними будівлями, і ми зацікавлені в тому, щоб розмістити кілька камер біля суду з видом на прилеглі вулиці, щоби територія буда під контролем», – зазначив Овруцький міський голова.
Під час візиту було досягнуто порозуміння у питаннях залучення Служби судової охорони до регіональних безпекових програм, виділення коштів громад на придбання камер відеоспостереження та запровадженні електронної системи допуску громадян у суди «Портал Дія».