Мітинг з нагоди 32-ої річниці з Дня виведення військ з Афганістану

Афганська війна – трагічна сторінка історії нашого народу. Війна, яку не оголошували, однак вона залишила невиліковні рани у тисячах українських родин. Нині по-різному визначають військові дії на території республіки Афганістан, але, безперечно, для кожного з нас мужність і героїзм воїнів-інтернаціоналістів – речі безспірні.

15 лютого 2021 року – 32-а річниця виводу військ з республіки Афганістан. Для вшанування ветеранів Афганської війни та полеглих у цьому кривавому протистоянні поруч з меморіальним комплексом воїнам, загиблим в Афганістані, зібралися на мітинг ветерани, учасники бойових дій, рідні загиблих, міський голова, голова райдержадміністрації, помічник народного депутата України Володимира Арешонкова, військовий комісар і місцеві жителі.

Працівниками Овруцького Будинку культури підготовлено мітинг-вшанування воїнів-афганців, на якому прозвучали військові пісні, які відгукуються у серцях військових і досі, адже про війну неможливо забути.

За поданням Голови Громадської організації “Овруцька районна спілка ветеранів Афганської війни” Йосипа Соболевського, міським головою Іваном Корудом нагороджено Почесними Грамотами Овруцької міської ради ветеранів Афганської війни.

За дорученням народного депутата України Володимира Арешонкова, його помічник Віктор Гриневич вручив подяки ветеранам і матеріальну допомогу рідним військових, які загинули в Афганістані. Відзначив військових нагородами й військовий комісар Олександр Шкут.

Голова Громадської організації “Овруцька районна спілка ветеранів Афганської війни” Йосип Соболевський вручив нагороди військовим від організації.

Всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Віддаючи шану полеглим воїнам-землякам, по закінченню мітингу, присутні на заході поклали квіти до меморіального комплексу воїнам-землякам, загиблим в Афганістані.