Інформація щодо розчистки доріг громади від снігу, станом на 21:00 15.02.2021р.

Станом на 21:00 15.02.2021 року забезпечено проїзд по місту Овруч. Проблемними ділянками залишаються тротуари та перехрестя доріг, через великий тонаж снігу та неможливість проходу техніки. Чистку доріг також ускладнюють припарковані автівки вздовж доріг. Для забезпечення безпеки дорожнього руху, як для пішоходів, так і для водіїв, працівниками відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради вручну розчищено тротуари по вулиці Героїв Майдану (від танку до залізничного вокзалу та від залізничного вокзалу до магазину “Колос”).

Загалом на дорогах громади 15.02.2021 року відпрацювали 27 одиниць техніки.

Забезпечено проїзд до населених пунктів і по населених пунктах Зарічанського, Шоломківського, Слобідського, Черепинського, Піщаницького, Кирданівського, Раківщинського, Невгодівського, Гошівського, Руднянського та Левковицького старостинських округів (СО).

Покалівський СО – дороги прочищено у всіх населених пунктах старостинського округу, крім села Барвінкове, оскільки для його прочищення потрібна важка техніка.

Хлуплянський СО – дороги прочищено у населених пунктах округу, за виключенням вул.Лісова у с.Нагоряни (утворився перемет 10-15 метрів, потрібна великовагова техніка) та ділянки дороги з вулиці Горка до автошляху 0061423 (перемет 150 метрів, потрібна великовагова техніка).

Підрудянський СО – дороги прочищено у населених пунктах округу, залишилося прочистити вузькі вулички у селі Підруддя, а саме: вулиці Лесі Українки, Дружби, Шевченка, Рад і провулок Комарова.

Великочернігівський СО – під’їзди до населених пунктів і дороги у населених пунктах округу прочищено, за виключенням села Привар (перемети, потрібна великовагова техніка).

Великохайчанський СО – не розчищено вул.Тараси у с.В.Кобилин (перемети, потрібна великовагова техніка); не забезпечено під’їзд до с.М.Кобилин, потребують розчищення вулиця Рибинських і провулок Тихий  (перемети, потрібна великовагова техніка), не розчищена дорога від с.В.Хайча до с.М.Кобилин (Круки), у зв’язку з переметами.

Бондарівський СО – не розчищено дорогу від села Бондарі до села Папірня (перемети висотою до 1,5 метри, потрібна великовагова техніка).

Норинський СО – проїзд до населених пунктів старостинського округу забезпечено, потребує додаткового розчищення дорога до села Підвелідники, вулиці Садова та Робітнича у селі Норинськ.

Великофоснянський СО – забезпечено під’їзд до населених пунктів старостинського округу та по населених пунктах, залишилося розчистити вулиці Зарічна та Лугова у с.В.Фосня, вул. Зарічна у с.М.Фосня.

Ігнатпільський СО – дороги округу потребують додаткового розчищення.

16.02.2021 року плануємо продовжити роботи, залучивши великовагову техніку кар’єрів для розчищення доріг, на яких утворилися високі перемети.

 

Овруцький міський голова                                                 Іван КОРУД

 

Розмір тексту-+=