Звернення міського голови щодо розчистки снігу, станом на 17:00 14.02.2021 року

З 03:00 години ранку на дорогах громади працювали 28 одиниць снігоприбиральної техніки.
Розчищено всі сміттєві майданчики. Завтра відновлять вивіз сміття, оскільки через негоду сміття не вивозили вже три дні.
Тротуари міста не розчистили, оскільки через великий тонаж снігу, техніка не справляється.
Дуже великі перемети, близько 1 метру утворилися в районі «Кизилів», на вулицях Енергетиків і Танкістів.
Найбільші перемети, що ускладнювали здійснення прочистки доріг були на наступних ділянках: під’їзд до с.В.Фосня (від траси М-21), В.Фосня – М.Фосня, М.Фосня – Раківщина, Фосня – Веселівка – Невгоди – Потаповичі, Фосня – Мошки – Раківщина – Яцковичі – Колосівка, під’їзд до с.Раківщина, Черепин – Коренівка, Лукішки, під’їзди до сіл Кирдани, Корчівка, Клинець, Піщаниця – Мочульня, Поліське – Павловичі – Мишковичі, Коптівщина, В.Хайча – М.Кобилин, Норинськ – Підвелідники, під’їзди до села Гошів і сіл Слобідського СО.
На даний час здійснено проїзд по зазначених дорогах. Велику допомогу ми отримали від ПрАТ «Товкачівський ГЗК», ПП «Автомагістраль» та КП «Овруч», завдяки наданій техніці підприємств розчищено найбільш критичні ділянки доріг.
Великочернігівський СО – прочищено дороги у населених пунктах і під’їзди до них технікою ТОВ «Агростандарт» (Невмержицький В.С.).
Раківщинський СО – прочищено під’їзд до с.Раківщина, дорогу Гуничі – Раківщина – В.Мошки – М.Фосня. 15.02.2021 року силами важкої техніки ПП «Автомагістраль» дороги у населених пунктах будуть розчищені.
Підрудянський СО – прочищено дорогу Підруддя – Яцковичі – Колосівка. Дороги по населених пунктах прочищено трактором Т-150 КП «Овруч», залишилися вузькі провулки. Прочищення заплановано на 15.02.2021 року.
Зарічанський СО – роботи з прочищення виконані КП «Овруч» у селах Острів і Заріччя за допомогою техніки Дубенко О.С. і Жигадло О.С.
Великофоснянський СО – прочищено під’їзди до сіл Мала та Велика Фосня. Наразі виконується прочистка доріг по населених пунктах старостинського округу. 15.02.2021р. всі дороги планується розчистити.
Гошівський СО – прочищено під’їзд до села Гошів, частково по населеному пункту. Роботи тривають.
Невгодівський СО – розчищено під’їзд до села Невгоди та дороги по селах округу.
Ігнатпільський СО – село Павлюківка почистили, село Ігнатпіль – роботи тривають.
Кирданівський СО – дороги по селах старостинського округу почищено, за виключенням 2 вулиць у селі Рулівщина.
Великохайчанський СО – прочищено дорогу Папірня – М.Хайча – В.Хайча – М.Кобилин – В.Кобилин. Прочищено дороги у населених пунктах. Залишилася нечищена 1 вулиця та 1 провулок у с.М.Кобилин, 1 вулиця – с.В.Кобилин.
Бондарівський СО – прочищено під’їзди до сіл і дороги по селах округу трактором Т-150 СТОВ «Бондарівське».
Норинський, Черепинський і Шоломківський СО – прочищено дороги по селах і під’їзди до них, не розчищена дорога Норинськ – Підвелідники.
Піщаницький СО – розчищено всі під’їзди до населених пунктів, частково дороги в населених пунктах.
Покалівський СО – технікою фізичної особи Бардашевич розчищено під’їзди до населених пунктів і дороги по селах. Не розчищено у селах Дівошин і Барвінкове.
Хлуплянський СО – розчищено під’їзди до населених пунктів технікою СТОВ «Хлуплянське», залишилися не розчищеними по одній вулиці у селах Стугівщина та Нагоряни.
Левковицький СО – технікою ДП «Словечанський лісгосп» розчищено під’їзди до населених пунктів. Залишилися не розчищеними 4 вулиці у селі Левковичі.
Руднянський СО – технікою ДП «Овруцький лісгосп» розчищено під’їзди до населених пунктів і дороги по селах округу.
Слобідський СО – снігоприбиральні роботи не проводилися у зв’язку з дуже великими переметами на дорогах, заплановано на 15.02.2021 року.
Перепрошуємо, що не скрізь змогли розчистити, проте фізично і технологічно протягом однієї доби розчистити 91 населений пункт, що входить до складу Овруцької громади не є можливим.
Снігоочисні роботи тривають, планується завершення 15.02.2021 року.
Овруцький міський голова                                                      Іван КОРУД