Протокол №5-21 засідання комісії Овруцької міської ради з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенно природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ

УКРАЇНА

Овруцька міська рада

ПРОТОКОЛ №5-21

засідання комісії Овруцької міської ради з питань запобігання, ліквідації

надзвичайних ситуацій техногенно природного характеру

та їх наслідків у Овруцькій ОТГ

 

м. Овруч                                                                     13 лютого 2021 року

 

Присутні:

Коруд І.Я.- голова комісії, міський голова;

Гришковець В.М.- перший заступник міського голови, заступник голови комісії;

Дєдух І.М. – заступник міського голови

Члени комісії:

Князєва В.В.- спеціаліст  відділу міської ради;

Редчиць О.П.- начальник відділу ЖКГБ;

Кисіль В.Л.–секретар ради;

Левківський С.О.-  директор КНП ЦПМСД;

Кушнерчук Ю.М.- начальник  Овруцького районного відділу  управління

ДСНС України в Житомирській області;

Шубан В.Г.- директор КНП «Міська лікарня»;

Сташкевич М.В.- завідувач Овруцьким міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»;

 

Запрошені:

Башинський В.І.- начальник муніципальної інспекції.

Барановський М.М.- головний інженер КП «Овруч»,

Ткачук В.Г.- начальник відділу з гуманітарних питань,

Грищенко П.А.- директор КП «Гарне місто»

Мошківський В.О.- директор ВАТ АТП

Куліш В.П.- член виконкому, директор ВАТ «Овруцький Хлібзавод»

Бородій П.П.-заступник начальник Овруцького відділення Поліції.

 

                            ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Організація очистки доріг на території Овруцької ОТГ від снігу, тимчасове призупинення роботи  громадського  транспорту.

 

Інформують:    Коруд І.Я.- міський голова,

Редчиць О.П.- начальник ЖКГБ

Ткачук В.Г.- начальник відділу з гуманітарних питань.

Барановський М.М.- головний інженер КП «Овруч»,

Грищенко П.А.- директор КП «Гарне місто»

Куліш В.П.- директор ВАТ Хлібзавод

Мошківський В.О.- директора ВАТ АТП 11847

Кушнерчук Ю.М.- начальник ДСНС в Овруцькому районі

 

 

СЛУХАЛИ:

Коруда І.Я. – міського голову, який проінформував, що склалась критична ситуація з прочисткою доріг по ОТГ.

Сильний вітер, хуртовина  і, як наслідок, перемети на дорогах, які унеможливлюють рух снігоприбиральної техніки. Зранку по дорогах у місті відпрацювали 6 одиниць техніки, на прибудинкових територіях – 2 одиниці. Для розчищення доріг у старостинських округах задіяли 11 одиниць техніки. Однак примхи погоди звели нанівець докладені зусилля. Внаслідок сильного вітру, дороги замітає до того ж стану, що й до розчищення, буквально за півгодини.

До району Кизили техніка не може пройти – вул. 8 Березня, Расковинського, Успенського, та інші. На дорогах утворилися перемети, оскільки сніг намітає з полів. Наявна техніка не справляється, прийнято рішення звернутися до керівників карєрів про надання важкої техніки.

Наразі на відкритій ділянки дороги між селами у снігову пастку потрапили 9 легкових автівок, хлібна машина та швидка допомога. Туди вже спрямовано техніку ПП «Автомагістраль».

 

Грищенко П.А.-директор КП «Гарне місто» проінформував, що 70% по місту прибудинкової території прочищено, 3 одиниці техніки працювало на прибудинкових територіях, а роботи не видно.

 

Редчиць О.П.-начальник ЖКГБ міської ради, проінфорував присутніх, що 12 одиниць техніки працювало зранку по сільським населеним пунктам  було задіяно техніка  в усіх округах, але всі заходи через 20 хвилин знову замітало снігом.Для забезпечення  проходу транзитного т ранспорту  цілодобово розчищатиметься М-21, Овруч-Словечне-Заріччя.

 

Мошківський В.О.-директор ВАТ АТП 11847, доповів, що Мошки, Фосня, Гошів, Клинець, Павловичі, Мишковичі, Коптівщина, Слобода, острови, Теклівка не пішли маршрути, 2 автобуси застрягли  в снігу, але їх витягли і запропонував призупинити громадський транспорт до кращої ситуації на дорогах.

 

Левківський С.О.- директор КНП ЦПМСД, проінформував, щодо стану захворюваності на території району, 35 лікується амбулаторно вдома, 75 контактних і ситуація контрольована.

 

Ткачук В.Г.- начальник відділу з гуманітарних питань надав інформацію, що на  завтра на 17,00планується  нарада онлайн будемо приймати рішення щодо роботи закладів освіти  з понеділка.

    

Куліш В.П.-директор ВАТ «Хлібзавод» проінформувала, що 15 машин вийшли і ще на 15,00 три машини з хлібом не повернулись.

 

Сташкевич М.В.- завідувач Овруцьким міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України, сказала, якщо є по навчальних закладах хворі звертатись завчасно, а не через 14 днів.

Шубан В.Г.-директор КНП «Міська лікарня», яка  проінформувала про ковідних хворих в лікарні, 10 хворих на сьогоднішній день знаходяться в інфекційному відділенні  та  3 підозри, 4 хворих  перебувають  на кисні, вчора прочистили всю територію лікарні, але сьогодні знову потрібна допомога з прочисткою снігу.

 

Барановський М.М.- головний інженер КП «Овруч» проінформував, що центральні вулиці зранку було прочищено, 70% почищено доріг по місту, крім району Кизилів.

 

Вирішили:

  • КНП «ЦПМСД» Левківський С.О. з кожним сімейним  лікарем переговорити щодо хворих, що лікуються дома та хворих на гемодіаліз яких необхідно підвозити транспортом та доставити автомобілями   центру ПМСД до лікарні,  хворих на ковід, які потребують госпіталізації також доставити  до лікарні.
  • КНП «Міська Лікарня» Шубан В.Г.- забезпечити чергування лікарів та прочистку території лікарні, щоб транспорт міг доїхати до приймального відділення.
  • Начальнику гуманітарного відділу Ткачуку В.Г.- забезпечити прибирання території біля дошкільних, шкільних і позашкільних установ  проінформувати керівників закладів освіти, що  всі в понеділок виходим на вулицю і прочищаєм територію біля своєї  установи і прилеглу територію..
  • Кушнерчук Ю.М.- начальник Овруцького районного відділу  управління

ДСНС України в Житомирській області, контролювати перехрестя біля Ващука, в»їзд в м.Овруч під залізничним мостом, забезпечити  об»їзд транзитного транспорту.

  • Редчиць О.П.- начальнику ЖКГБ надати об»єктивну інформацію щодо прочистки доріг на території ОТГ станом на  16,30  для розуміння шкільних маршрутів та проїзду  шкільних автобусів,  контактувати з старостами  і забезпечити їх пальним для снігоприбиральної техніки та призупинити прочистку снігу доріг ОТГ крім центральних магістралей. Підготувати лист до «Автомагістралі» щодо прочистки доріг обласного та державного значення із залученням важкої техгіки.
  • Мошківський О.В.- директор ВАТ АТП 11847- призупинити громадський транспорт, до повної прочистки доріг.
  • Дубок М.М.- спеціалісту інформаційного відділу висвітлити звернення міського голови   до жителів ОТГ щодо небезпеки на дорогах, та утримання від поїздок.

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за-10», «проти» – 0, «утримались» – 0, «не голосували» – 0.

Рішення прийнято одноголосно.

 

Голова комісії,

Овруцький міський голова                                                           Іван КОРУД

 

Секретар комісії                                                                            Ірина Дєдух  Завантажити документ