Інформація щодо розчистки снігу на території Овруцької міської ОТГ, станом на 11:00 12.02.2021 року

Починаючи з 00:00 години ночі 12.02.2021 року по населених пунктах громади та місту Овруч працює снігоприбиральна техніка. Наразі розчищено дороги Кирданівського, Зарічанського, Великохайчанського, Великофоснянського, Великочернігівського, Черепинського, Покалівського, Гошівського, Невгодівського, Шоломківського, Норинського, Черепинського, Піщаницького, Слобідського, Хлуплянського та Руднянського старостинських округів.

У деяких із зазначених округів прибирання снігу на завершальному етапі, чистять маленькі вулиці.

Розпочато снігоприбиральні  роботи у Левковицькому, Ігнатпільському та Підрудянському старостинських округах. По закінченню техніку перенаправлять до Раківщинського старостинського округу.

По місту Овруч розчищено 80 % вулиць. Тривають роботи з розчищення прибудинкових територій біля багатоповерхових будинків. Тротуари розчищено скрізь, де змогла пройти техніка. У великих насипах снігу від прибирання доріг, двірниками комунального підприємства «Овруч» робляться проходи для забезпечення можливості вільного перетину пішохідних переходів.

До снігоприбиральних робіт на території Овруцької громади залучено 24 одиниці техніки.

На виконання доручення Овруцького міського голови від 11.02.2021р. керівники робочої групи підготували план-схему (карту) з кількістю розділених вулиць по місту, які закріплені за відповідною технікою та організацією для швидкого реагування, що дало змогу оперативно розчистити вулиці міста від снігу.

Керівник робочої групи повідомив, що згідно з планом розподілу доріг загального користування, які заходяться на балансі Житомирської ОДА (всі під’їзні дороги до кожного населеного пункту та через них). Станом на 11.02.2021 року не було отримано підтримку по прочищенню доріг від снігопадів. Дороги, які стоять на балансі Житомирської ОДА були прочищені силами Овруцької міської об’єднаної територіальної громади.

Щодо зауважень громадськості, то на кожне зауваження було відповідне реагування.

Розчищення доріг і вулиць по місту Овруч і населених пунктах Овруцької міської територіальної громади проводиться за допомогою наявної техніки у комунальних підприємствах «Овруч», «Гарне місто», «Відродження»; Ігнатпільський кар’єр, фізичних осіб Дубенко О.С., Жигадло О.С., Кушнерчук Д.О.; ТОВ ВП«Полісся»; ТОВ «Агростандарт»; ДП «Овруцький лісгосп»; філія «Овруцька ДЕД»; ТОВ «Бальзак»; СТОВ «Хлуплянське»; ДП «Словечанський лісгосп»; СТОВ «Бондарівське»; ФГ “Бардашевич”; Бондарівський щебзавод, ТОВ «Великохайчанське», силами двірників комунальних підприємств, трактористів, старост, водіїв, приватних підприємців і жителів міста.

Дякую особисто кожній людині, яка долучилася до розчищення снігового покриву за злагоджену, добросовісну роботу. Завдяки нашим спільним зусиллям, забезпечено життєдіяльність і безпеку громадян Овруцької громади.

 

Овруцький міський голова                                 Іван КОРУД

Розмір тексту-+=