Інформація щодо подолання наслідків снігопаду на території Овруцької громади

Щойно закінчилася нарада з керівниками комунальних підприємств, старостами, керівниками агропідприємств, підприємцями – власниками техзасобів, залучених до прибирання снігу. За прогнозами синоптиків, сніг йтиме до кінця дня і лише ввечері послабшає. Прийнято рішення розпочати прибирання снігу з 03:00 години ранку п’ятниці. Всі рішення комісії Овруцької міської ради з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ спрямовані на подолання наслідків негоди та уникнення транспортного колапсу. Щодо того, що зима прийшла несподівано, а ми не чекали, то зазначимо, що протягом останніх двох днів випала двомісячна норма опадів.

Наявні й техніка, і персонал. Завтра максимум техніки буде кинуто на місто для розчищення вулиць.

Розчищення доріг і вулиць по місту Овруч і населених пунктах Овруцької міської територіальної громади проводиться за допомогою наявної техніки у комунальних підприємствах “Овруч”, “Гарне місто”, “Відродження”; Ігнатпільський кар’єр, ПП Дубенко О.С.; ТОВ ВП«Полісся»; фізична особа Жигадло О.С.; ТОВ «Агростандарт»; ФОП Кушнерчук Д.О.; Овруцький спецлісгосп; Філія Овруцька ДЕД; ТОВ «Бальзак»; СТОВ «Хлуплянське; Словечанський лісгосп; ТОВ «Бондарівське»; ФГ “Бардашевич”, силами двірників комунальних підприємств, трактористів, старост, водіїв, приватних підприємців і жителів міста.
Дякуємо особисто кожній людині, яка долучилася до розчищення снігового покриву за злагоджену, добросовісну роботу. Завдяки нашим спільним зусиллям, забезпечено проїзд громадського транспорту та доступ до соціальних закладів.