Звернення міського голови щодо ситуації на дорогах громади, станом на 16:00 10.02.2021 року

Овруччину в буквальному сенсі замело снігом. За два дні випала двомісячна норма опадів. Комунальні підприємства працюють фактично цілодобово, проте і технічний, і людський ресурс не безмежний. Декілька днів поспіль розчищання доріг розпочинається з 03:00 години ранку та триває протягом всієї доби. Залучено 22 одиниці техніки.
Станом на 16:00 розчищено дороги Бондарівського, Шоломківського, Кирданівського, Норинського, Покалівського, Хлуплянського, Зарічанського, Великофоснянського, Піщаницького, Гошівського, Черепинського, Великочернігівського, Слобідського, Норинського, Левковицького та Великохайчанського старостинських округів Овруцької громади.
Невгодівський, Підрудянський, Ігнатпільський і Раківщинський старостинські округи – прочищено центральні вулиці сіл.
У Руднянському старостинському окрузі розчищені дороги у селі Бережесть, планується розчищення у селі Рудня.
Ще не розчищені дороги у селах Павлюки та Кобилин.
До прибирання житлових масивів та об’єктів життєзабезпечення залучили технологічну техніку Manitou та Merlo приватних підприємців Скорецького О.В., Макарчука Я.І. та Бєльського.
Зазначу, що дороги загального користування до населених пунктів обслуговуються ПП «Автомагістраль», проте підприємством не почищена жодна дорога. Це спричинило додаткове навантаження на техніку, залучену до снігоприбиральних робіт.
Комунальним підприємством «Гарне місто» розчищено прибудинкові території по місту Овруч, біля деяких будинків на вулиці Івана Богуна розчистять сьогодні.
Комунальним підприємством «Овруч» розчищено всі вулиці міста Овруч, крім вулиці Жизневського, Івана Гонти, Замкової та пров. і вул.Західної. Зазначені вулиці будуть розчищені завтра.
Щиро дякую всім керівникам, підприємствам, установам, організаціям, комунальним і сільгосппідприємствам громади, старостам, водіям, трактористам, приватним підприємцям і особисто кожній людині, яка долучилася до розчищення снігового покриву за злагоджену, добросовісну роботу. Завдяки нашим спільним зусиллям, забезпечено проїзд громадського транспорту та доступ до соціальних закладів.
Овруцький міський голова                                         Іван КОРУД