Нарада з директорами шкіл щодо забезпечення харчування дітей на період проведення торгів

Питання створення механізму харчування дітей у закладах загальної середньої освіти на період проведення закупівлі послуг з харчування обговорили на спільній нараді за участю директорів закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) Овруцької громади, міського голови та начальника УПСЗН Овруцької РДА.
04 лютого 2021 року Управлінням соціальної політики Коростенської РДА розпочато процедуру закупівлі “відкриті торги”, проте Тетяна Халімончук (начальник УПСЗН Овруцької РДА) повідомила, що результати торгів будуть відомі не раніше 15 квітня (у випадку якщо не буде скарг, тощо).
Наразі класні керівники зібрали документи від батьків учнів, які мають статус дитини, постраждалої, внаслідок аварії на ЧАЕС, та передали пакети документів до УПСЗН для отримання компенсації за харчування.
ФОП Кравчук І.В. повідомив, що забезпечить харчування до 15-16 лютого 2021 року. Дата орієнтовна, адже вона залежить від відвідування учнями навчального закладу.
Голова Ради директорів ЗЗСО Анатолій Невмержицький зазначив, що директорами освітніх закладів від ФОП Кравчук І.В. отримано меню на 2 тижні для харчування учнів ЗЗСО. Підприємцем зазначена вартість одного дня харчування дитини – 25 гривень.
Вислухавши пропозиції всіх присутніх на нараді, міський голова Іван Коруд звернувся до директорів закладів освіти з проханням провести консультації з батьками здобувачів освіти щодо можливості організації харчування дітей і доручив начальнику відділу з гуманітарних питань Василю Ткачуку подати узагальнену інформацію по ЗЗСО у термін до 11 лютого 2021 року.
Міський голова наголосив, що оперативне вирішення питання безперебійного харчування 3823 дітей Овруцької громади є дуже важливим.
Окремо зазначимо, що пакет документів для отримання компенсації за харчування, батьки учнів – жителі сільських населених пунктів Овруцької громади можуть подати до адміністрації старостинського округу, жителі міста Овруч – звернувшись у Центр надання адміністративних послуг Овруцької міської ради.