Інформація про стан захворюваності на COVID-19 на Овруччині, 01.02.2021 року

На жаль, змушені повідомити про ще один летальний випадок COVID-19. Так, в інфекційному відділенні міської лікарні Овруча, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, помер 50-річний житель села Черепин.
Окремо зазначимо, що ситуація з захворюваністю на COVID-19 по населених пунктах Черепинського старостинського округу Овруцької громади наступна:
с.Черепин – 20, с.Заськи – 20, с.Лукішки – 5, с.Коренівка- 2.
Шановні жителі громади! Вкотре звертаємося до вас з проханням дотримуватися протиепідемічних правил і своєчасно звертатися по медичну допомогу. Лікарня забезпечена всім необхідним для боротьби з COVID-19, достатньо кисню для кисневої підтримки хворих.
Обладнано 137 кисневих точок, наявні 13 кисневих концентраторів. Для забезпечення лікування хворих на коронавірусну інфекцію працюють 4 відділення лікарні: інфекційне, дитяче, гінекологічне та терапевтичне, в яких обладнано 4 палати інтенсивної терапії, 80 стаціонарних ліжок, підведено кисень. Додатково закуплено 4 апарати штучної вентиляції легень.
На засіданні профільної комісії міський голова Іван Коруд зазначив, що спільними зусиллями ми працюємо на уникнення летальних випадків, адже життя та здоров’я людини понад усе та, звертаючись до жителів громади, наголосив на необхідності уважно ставитися до свого здоров’я та у разі виявлення симптомів хвороби, не гаючи ні хвилини, звертатися до медичних закладів по допомогу, адже наразі ситуація стабільна. Кисень, ліки, деззасоби та необхідні засоби індивідуального захисту наявні у лікарні у достатній кількості. Лікарі напружено працюють, рятуючи хворих на COVID-19, тож підтримаймо їх, дотримуючись простих протиепідемічних правил. Бережіть себе.