Засідання установчого виконавчого комітету Овруцької міської ради VIII скликання

26 січня 2021 року на засіданні виконавчого комітету Овруцької міської ради VIII скликання розглянуто організаційні питання роботи виконкому, зокрема затверджено Регламент роботи, план роботи виконавчого комітету міської ради на 2021 рік, новий персональний склад адміністративної комісії, житлової комісії  з обліку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та надання житлових приміщень для тимчасового проживання ВПО, житлово-побутової комісії, комісії з питань захисту прав дитини та опікунської ради при виконавчому комітеті Овруцької міської ради.

Члени виконавчого комітету Овруцької міської ради заслухали звіт міського голови Івана Коруда про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Овруцької ОТГ за 2020 рік, звіт  про виконання міського бюджету Овруцької міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік і звіт про проведену роботу зі зверненнями громадян в Овруцькій міській раді за 2020 рік.

З метою організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження, створено міждисциплінарну команду.

Заслухавши інформацію заступника міського голови Овруцької міської ради Ірину Дєдух щодо важливості надання психологічної допомоги сім’ям з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах, сім’ям опікунів, прийомним сім’ям, дитячому будинку сімейного типу на території Овруцької ОТГ, виконавчий комітет міської ради вирішив звернутися до керівників закладів загальної середньої освіти з питання надання згоди на закріплення соціальних педагогів та практичних психологів за кризовими сім’ями.

Для налагодження ефективної взаємодії з громадою затверджено графік прийому громадян старостами  Овруцької міської ради.

За зверненням Центру надання соціальних послуг Овруцької міської ради щодо благоустрою та приведення до відповідного санітарного стану прибудинкової території громадян, що перебувають у них на обліку та порушують санітарні та гігієнічні норми і правила, що призводить до загрози виникнення пожеж та антисанітарії, вирішили провести всі необхідні дії щодо надання допомоги громадянам.

З метою  сприяння соціальному розвитку м. Овруча і населених пунктів старостинських округів Овруцької міської ради, створення умов та реалізації прав громадян на працю, а також збільшення зайнятості населення та зменшення чисельності безробіття, забезпечення соціальних гарантій громадян, які втратили роботу, додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки, зареєстрованих безробітних осіб, які перебувають на обліку в Овруцькій районній філії Житомирського обласного центру зайнятості населення, як такі, що шукають роботу, виконавчий комітет Овруцької міської ради вирішив організувати оплачувані громадські роботи, затвердити перелік видів оплачуваних громадських робіт на території Овруцької міської ради на 2021 рік. Також рішенням виконкому затверджено перелік підприємств, установ та об’єктів, на яких у 2021 році засуджені та притягнуті до адміністративної відповідальності особи відбуватимуть накладене судом адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт (відповідно до затвердженого переліку робіт).

Двом громадянам Овруцької міської ради надано житлові будинки, а дитині-сироті – однокімнатну квартиру у м.Овруч.

Члени виконавчого комітету Овруцької міської ради також розглянули питання надання дозволу на прокладання волоконно-оптичної лінії зв’язку “Овруч-Народичі”, звернення щодо зміни адрес об’єктам будівництва, нерухомого майна та ряд інших питань, щодо яких прийняли відповідні рішення.

 

 

 

   Завантажити документ