Перспективи інвестицій у громаду (нарада з Головою Житомирської облради Володимиром Федоренко)

Нестандартні шляхи розв’язання проблемних питань, перспективи активного залучення інвестицій у громаду, розвиток туризму та інші актуальні питання, що мають важливе значення для розвитку Овруцької міської об’єднаної територіальної громади обговорили на спільній нараді з Головою Житомирської обласної ради Володимиром Федоренко.

Було обговорено важливе питання збереження Словечансько-Овруцького кряжу, створення Центру безпеки у селі Велика Хайча до 35 річниці аварії на ЧАЕС та розвиток громади через залучення інвестицій, шляхом надання бізнесу комфортних умов для провадження підприємницької діяльності.

Також важливим напрямком розвитку Овруцької громади є розвиток туризму. За словами Володимира Федоренко Овруччина асоціюється у нього з “маленькою Швейцарією”. Не можемо не погодитися, адже з висоти пташиного польоту наш край, то суцільне зелене море з прадавніх лісів. Овруччина захоплює своєю красою та чарує погляд, у ці неймовірні пейзажі неможливо не закохатися, сюди хочеться повертатися, відпочивати душею і тілом, родиною, з друзями та близькими.

Міський голова Іван Коруд зазначив, що Овруцька міська рада відкрита для бізнесу та націлена на максимальне сприяння розвитку та розширенню місцевого бізнесу. Для успішного розвитку туризму, обов’язковою умовою є наявність якісної доступної інфраструктури – закладів розміщення (готелів, хостелів, тощо), закладів харчування та дорожнього покриття. Тож, шановні підприємці, ми готові до співпраці та сприяння втіленню ваших найсміливіших проєктів. Працюймо разом для розвитку рідного краю, Овруцької громади.

Учасником наради був і майстер народної творчості, засновник і директор Овруцької зразкової малої Академії народних мистецтв та ремесел, Народний художник України Микола Климович. Микола Іванович, беззаперечно, хедлайнер Полісся. Його унікальна творчість, як магніт, притягує до Овруча туристів з усіх куточків України. Микола Климович – автор техніки створення 3D картин зі звичайної соломи і, безпосередньо, творець цих неповторних 3D шедеврів.

По закінченню наради відвідали КНП “Житомирська обласна психіатрична лікарня” Житомирської обласної ради у селі Прилуки.