Нарада щодо організації проїзду громадським транспортом пільгових категорій громадян Овруцької міської ради та про ситуацію щодо забезпечення медикаментами

У залі засідань Овруцької міської ради відбулася нарада щодо організації проїзду громадським транспортом пільгових категорій громадян Овруцької міської ради та про ситуацію щодо забезпечення медикаментами та реалізацію медикаментів на ФАПах.

Міський голова Іван Коруд зазначив, що коштів, які надійшли від держави на компенсацію безоплатного забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, недостатньо.

Заступник міського голови Наталя Рибинська повідомила, що від держави отримано суму 720080 грн., а це лише половина суми, яка потрібна для компенсації безоплатного забезпечення пільгових категорій на 2021 рік.

По цьому питанню вирішили звернутися з сесійним зверненням до Президента, Мінсоцполітики, Уряду щодо збільшення суми компенсації за ліки для пільгових категорій громадян. Кошти на компенсацію майна також відсутні. Цього року 35 роковини Чорнобильської катастрофи і люди, які ціною власного життя та здоров’я, врятували світ, не можуть залишитися без пільг, гарантованих державою.

Обговорили зміни у пільговому перевезенні громадян. Вирішили, що з 1 березня 2021 року видача пільгових квитків для жителів міста Овруч буде відбуватися в приміщенні автостанції, а не у ЦНАП.

Жителі сіл, як і раніше, отримуватимуть пільгові квитки в адміністрації старостинських округів, в яких вони проживають.

Також на нараді було обговорено питання якісного забезпечення реалізації ліків безпосередньо на ФАПах і визначено основні напрямки оптимізації цієї діяльності.

Міський голова Іван Коруд звернувся до представників ТОВ “Нова надія” з проханням про організацію роботи ще однієї аптеки, де зможуть отримати ліки пільгові категорії громадян за рецептами, з метою уникнення черг і забезпечення зручності отримання рецептів жителями громади.