V ювілейний фестиваль “Овруччина колядує-2021” діти відбувся онлайн, визначено переможців

Доброю і гарною традицією стало на Овруччині проводити народні свята, конкурси та фестивалі народної творчості, які б могли хоч частково показати усю красу і велич народних звичаїв і обрядів нашого Поліського краю. Одним з таких яскравих і самобутніх заходів є фестиваль колядок і щедрівок «Овруччина колядує», який протягом 4 років проходив на сцені Овруцького Будинку культури, залучаючи до участі у ньому професіоналів, початківців, аматорів – велелюдний, яскравий, наповнений радістю, сміхом і щастям від того, що і ми змогли внести свою частку у святкування народження Сина Божого.
У цьому році ювілейний V фестиваль колядок і щедрівок «Овруччина колядує» проходив в режимі онлайн. Усі охочі стати учасниками фестивалю надсилали відеозаписи колядок, щедрівок, вертепів, «ведіння кози», різдвяних вистав, сольних виступів, та ще безліч цікавих і неповторних відеокліпів.
Загалом цьогоріч у фестивалі взяли участь 80 колективів, серед яких 42 дитячі та 38 дорослих. Цього року фестиваль став Всеукраїнським, адже учасниками фестивалю “Овруччина колядує” були не тільки колективи колядників з Овруцької ОТГ, з Олевська, Олевської ОТГ, Васькович Коростенської ОТГ, Тетерівської ОТГ Житомирської області, а й 4 художні колективи з Рівненської області.
Щиро дякуємо всім – і учасникам, і керівникам колективів за участь у V ювілейному фестивалі колядок і щедрівок «Овруччина колядує». Сподіваємося на подальшу творчу співпрацю задля відродження, розвитку та популяризації багатої культурної народної спадщини Поліського краю.
Переможцями V ювілейного фестивалю колядок і щедрівок “Овруччина колядує-2021” діти стали:
У номінації “Солісти”:
І місце – Софія Ковальчук, Бондарівський сільський клуб;
ІІ місце – Речицька Анна, Овруцька гімназія імені А.Малишка;
III місце – Першко Яна, Кирданівський ЗЗСО I-III ступенів;
У номінації “Малі форми”:
І місце – сімейне тріо Олевського МБК;
ІІ місце – ОЗО “Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1”;
ІІІ місце – ЦДЮТ, сімейний дует сестричок Соботюк;
У номінації “Фольклорні колективи, вокальні ансамблі”:
І місце – хор “Глорія”, Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3
ІІ місце – Дитяча вокальна студія «ГОЛОС» село Тетерівка Тетерівської ОТГ;
ІІІ місце – Овруцька дитяча музична школа;
У номінації “Вертепи”:
І місце – Овруцький Будинок культури, Дитяча театральна студія;
II місце – Овруцька дитяча бібліотека;
III місце – Овруцька гімназія ім.А.Малишка, Літературна студія “Живе слово”;