“Порятунок життя людей хворих на COVID-19 – понад усе!” (міський голова Іван Коруд)

З початку оголошення карантину, спричиненого світовою пандемією COVID-19, на Овруччині сталося 17 летальних випадків. Аналіз кожного летального випадку від COVID-19, який було зафіксовано у КНП “Овруцька міська лікарня” показав, що  причинами смерті хворих були пневмонія/гіпоксична дихальна недостатність, набряк мозку та супутні захворювання, що спричинили ускладнений перебіг захворювання, а це своєю чергою призвело до смерті. По кожному летальному випадку інформація протягом доби передається у МОЗ лікувальним закладом.

У міській лікарні проліковано 332 хворих на коронавірусну хворобу, 210 з них потребували кисневої підтримки, 14  – перебували на апараті штучної вентиляції легень. Лікарі зазначають, що дуже важливим є своєчасне звернення до лікаря та госпіталізація у разі необхідності. Наразі з хворими на COVID-19 працює 88 медиків у 4 медичних бригадах. Обладнано 137 кисневих точок, наявні 13 кисневих концентраторів. Для забезпечення лікування хворих на коронавірусну інфекцію працюють 4 відділення лікарні: інфекційне, дитяче, гінекологічне та терапевтичне, в яких обладнано 4 палати інтенсивної терапії, 80 стаціонарних ліжок, підведено кисень. Додатково закуплено 4 апарати штучної вентиляції легень.

Міський голова Іван Коруд зазначив, що спільними зусиллями ми працюємо на уникнення летальних випадків, адже життя та здоров’я людини понад усе та, звертаючись до жителів громади, наголосив на необхідності уважно ставитися до свого здоров’я та у разі виявлення симптомів хвороби, не гаючи ні хвилини, звертатися до медичних закладів по допомогу, адже наразі ситуація стабільна. Кисень, ліки, деззасоби та необхідні засоби індивідуального захисту наявні у лікарні у достатній кількості. Лікарі напружено працюють, рятуючи хворих на COVID-19, тож підтримаймо їх, дотримуючись простих протиепідемічних правил. Бережіть себе.