Інформація щодо ліквідації наслідків снігових опадів 07-08 січня 2021 року на території Овруцької міської ОТГ

Для забезпечення нормального пересування жителів громади з 05:00 08.01.2021 року здійснюються заходи з усунення наслідків снігових опадів на території громади.
Станом на 06:00 проведена наступна робота:
ПП «Автомагістраль» залучено 5 одиниць техніки для прочищання доріг загальнодержавного користування місцевого значення. Опрацьовано напрямки на Словечне (через Шоломки, Норинськ та через Покалів, Нагоряни), на Дівошин, Народичі, міжнародна траса М21 (на Житомир), вул. Т.Шевченка у місті Овруч.
КП «Овруч» залучено 3 одиниці техніки та штат двірників для прочищання тротуарів та комунальних доріг у місті Овруч. Опрацьовано вулиці Б.Хмельницького, І.Богуна, Князя Олега, Відродження, Київська, С.Бандери, І.Франка, Г.Виговського, Базарна.
КП «Гарне місто» для прибирання прибудинкових територій залучено техніку та штат двірників. Опрацьовано 60% прибудинкових територій.
Також залучено техніку Овруцького ДЕД.
Наразі роботи по прочищанню доріг та тротуарів тривають.
Згідно з інформацією від ВАТ «АТП-11847», що здійснює регулярні приміські перевезення, станом на 06:00 ранку автобуси здійснюють усі заплановані рейси по 20 маршрутам.
Внаслідок снігопаду 07.01.2021 р. виникла аварійна ситуація по електропостачанню, а саме електропостачання відсутнє в наступних населених пунктах: с. Шоломки, с. Невгоди, с. Велика Фосня, с. Слобода та с.Теклівка. Про дану ситуацію повідомлено Житомиробленерго для оперативного реагування та відновлення електропостачання у вищезазначених населених пунктах.
У селі Бондарі сталася пожежа. Міським головою дано доручення старості Бондарівського старостинського округу доставити потерпілого до КНП “Овруцька міська лікарня” для обстеження та госпіталізації. Наразі організовуються заходи з прибирання згарища та вирішується питання надання допомоги потерпілому, оскільки під час пожежі його будинок згорів.
Розмір тексту-+=