Звернення Овруцького міського голови Івана Коруда по роботі Ігнатпільського старостинського округу

Важлива інформація для жителів сіл, що входять до Ігнатпільського старостинського округу, органів державної влади, правоохоронних органів, Державної казначейської служби, органів судової влади та інших підприємств, установ та організацій.
28.12.2020 року рішенням Овруцької міської ради за результатами виборів, що відбулися 25.10.2020р., розпочала роботу рада 8-го скликання та вступив на посаду Овруцький міський голова Іван Коруд.
На виконання вимог Законів України «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення територій та адміністративних центрів територіальних громад» від 16.04.2020, «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій» від 17.11.2020, розпорядження КМУ від 15.04.2020 № 481-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Житомирської області» на другому пленарному засіданні Овруцької міської ради, що пройшло 30.12.2020 прийняті рішення про початок реорганізації Ігнатпільської сільської ради шляхом приєднання до Овруцької міської ради, створено Ігнатпільський старостинський округ, та призначено на посаду старости Лобика Сергія Анатолійовича.
Враховуючи розпочату процедуру ліквідації, відомості про яку внесені в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, Овруцька міська рада автоматично набула повне право на виконання всіх прав та обов’язків, що були покладені на Ігнатпільську сільську раду, та стала правонаступником усього її майна.
Відповідно до законодавства повноваження сільського голови Ігнатпільської сільської ради Рафальського П. А. припинилися 28.12.2020 у день набуття повноважень Овруцької міської ради 8-го скликання.
Враховуючи зазначене, доводимо до вашого відома, що будь-які документи, видані Ігнатпільською сільською радою за підписом громадянина Рафальського П. А., які видаються ним на даний час, є недійсними та не мають братися до уваги жодним органом державної влади, правоохоронними органами, Державною казначейською службою, органами судової влади та іншими підприємствами, установами та організаціями, оскільки Рафальський П. А. вже не є посадовою особою органу місцевого самоврядування.
Беручи до уваги дану інформацію, з метою забезпечення дотримання норм чинного законодавства при проведенні реорганізації Ігнатпільської сільської ради, та надання особам адміністративних послуг рекомендуємо жителям Ігнатпільського старостинського округу та представникам юридичних осіб, які розташовані на території округу, звертатися до новопризначеного старости Лобика С. А., за тимчасовою адресою: вул. Олександра Василенка, 4, с. Ігнатпіль (приміщення амбулаторії).
Приносимо вибачення за можливі тимчасові незручності та завчасно дякуємо за розуміння.
Овруцький міський голова                     Іван КОРУД