Напередодні Нового Року вручено ордери на житло жителям Овруцької міської ОТГ

Напередодні Нового Року, під час засідання виконавчого комітету Овруцької міської ради, міським головою Іваном Корудом вручено ордери на соціальне та службове житло мешканцям Овруцької міської ОТГ.

Так, на виконання Цільової (комплексної) соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2019-2022 роки, затвердженої рішенням Овруцької міської ради, надано соціальне житло у місті Овруч – впорядковану однокімнатну квартиру дитині-сироті.

Завідувачка фельдшерського пункту в селі Слобода-Шоломківська отримала ордер на заселення службової трикімнатної квартири в селі Слобода-Шоломківська.

Для забезпечення функціонування дитячого будинку сімейного типу видано ордер на заселення службового шестикімнатного житлового будинку батьку-вихователю дитячого будинку сімейного типу.

Також у тимчасове користування з фонду житла Овруцької міської ради надано житлове приміщення для внутрішньо переміщеної особи, а саме – впорядковану однокімнатну квартиру у місті Овруч.

Розмір тексту-+=