Онлайн нарада щодо забезпечення надання медичної допомоги під час новорічних свят

Напередодні Нового Року міським головою проведено селекторну нараду онлайн з адміністрацією медичних закладів Овруцької громади. За інформацією головних лікарів, заклади забезпечені засобами індивідуального захисту та необхідними ліками для надання необхідної медичної допомоги жителям громади. У святкові та вихідні дні організовано роботу медичних установ і визначено чергових лікарів на кожен день з 09:00 до 15:00, тож є можливість у цей час отримати медичну допомогу, довідки та лікарняні. Головний лікар КНП “Овруцький ЦПМСД” Станіслав Левківський зазначив, що після 15:00 і до 09:00 наступного дня у вихідні та святкові дні чергуватимуть особисто він і заступниця головного лікаря. Також чергуватимуть водії для забезпечення можливості виїзду до хворих. Крім того, в АЗПСМ №1 наявні швидкі тести для визначення наявної в організмі людини коронавірусної хвороби. Лікарі наголошують на тому, що у випадку відчуття симптомів COVID-19, необхідно невідкладно звертатися для отримання медичної допомоги.

Головний лікар КНП “Овруцька міська лікарня” Валентина Шубан повідомила, що лікарня наразі забезпечена киснем для лікування хворих на COVID-19, а на період локдауну у міській лікарні достатньо ліжкомісць для госпіталізації хворих на коронавірус.

Попри готовність до надання медичної допомоги, лікарі висловлюють прохання утриматися від відвідування масових заходів під час свят, оскільки лише протягом останньої доби підтверджено 26 нових випадків COVID-19, а до інфекційного відділення лікарні поступили 11 нових хворих, з яких 9 хворих на COVID-19, 2 з підозрою на COVID-19.

127 людей хворіють на COVID-19 на Овруччині станом на 09:00 31.12.2020 року, 124 контактні особи знаходяться на самоізоляції.

Міський голова Іван Коруд подякував всім медичним працівникам за неймовірно важку небезпечну працю, десятки безсонних ночей, відчайдушну боротьбу за людські життя, турботу та підтримку хворих і порятунок від COVID-19 жителів Овруччини.

Відповідно до розпорядження міського голови, з метою оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, відвернення нещасних випадків, що ставлять або можуть поставити під загрозу життя чи нормальні умови життя людей, в Овруцькій міській раді також організовано чергування у вихідні та святкові дні.

Тому у разі виникнення подібних ситуацій, звертайтеся за телефонами приймальні міської ради: 4-29-61; 4-27-25.

Розмір тексту-+=