Проект рішення “Про встановлення посадових окладів, надбавок та доплат першому заступнику, заступникам міського голови та секретарю міської ради”

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Перша  сесія                                                                              VІІІ  скликання

(друге пленарне засідання)

від 30 грудня 2020  року       № ___

Про встановлення посадових окладів,
надбавок та доплат першому заступнику,
заступникам міського голови

та секретарю міської ради

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України № 268 від 09.03.2006 року (зі змінами та доповненнями) «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», розпорядженням голови Житомирської ОДА від 02.12.2020 року №661, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Встановити першому заступнику міського голови, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, секретарю міської ради посадові оклади згідно штатного розпису згідно із Додатком №50 постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268.
  2. Встановити першому заступнику міського голови, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, секретарю міської ради надбавку за виконання особливо важливої роботи роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років в межах кошторисних призначень.
  3. Надбавки за вислугу років та доплати за ранг посадової особи місцевого самоврядування першому заступнику міського голови, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, секретарю міської ради встановити розпорядженням Овруцького міського голови згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268.

Овруцький

міський голова                                                                                    Іван КОРУД  Завантажити документ