Проект рішення “Про умови оплати праці міського голови на 2021 рік”

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Перша  сесія                                                               VІІI скликання

(друге пленарне засідання)

від 30 грудня 2020 року    №___

Про умови оплати праці міського голови на 2021 рік

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (в редакції  постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2020р. № 441 «Про внесення змін у додатки до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268»), розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 02.12.2020р. № 661 «Про віднесення міст області до груп за оплатою праці», керуючись пунктом 5 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Овруцька міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Установити, надавати та виплачувати Овруцькому міському голові Коруду І.Я.:

1.1. Посадовий оклад згідно штатного розпису, надбавку за 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування, щомісячну надбавку за вислугу років у розмірі 40 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг (за стаж державної служби і служби в органах місцевого самоврядування понад 25 років), згідно з додатками 50, 57 постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (в редакції  постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2020р. № 441).
1.2. Надбавку за виконання особливо важливої роботи щомісячно у розмірі 50 % до посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг посадової особи місцевого самоврядування та за вислугу років.

Надбавку за ступінь секретності в разі наявності допуску до державної таємниці в розмірі залежно від рівня допуску.

1.3. Допомоги на оздоровлення,    на вирішення соціально-побутових питань один раз на рік при наданні основної щорічної відпустки у розмірах середньомісячних заробітних плат згідно Положення про преміювання працівників виконавчого комітету міської ради.

  1. Надати право Овруцькому міському голові затверджувати штатні розписи виконавчих органів міської ради, проводити оплату праці працівників виконавчих органів міської ради, встановлювати надбавки і доплати, преміювати, надавати матеріальні допомоги першому заступнику міського голови, заступникам міського голови, секретарю міської ради, керуючому справами виконавчого комітету, старостам, начальникам відділів та іншим працівникам відповідно до чинних нормативно-правових актів у межах фонду оплати праці, затвердженого міською радою.
  2. Умови оплати праці затверджені цим рішенням застосовуються з 1 січня 2021 року.
  3. Визнати такими, що втратили чинність, рішення сесій Овруцької міської ради від 20.12.2019 року №1833 «Про встановлення стимулюючих виплат», від 26.03.2020 року №2124 «Про встановлення стимулюючих виплат».
  4.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку.

Овруцький

міський голова                                                                                 Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=