Проект рішення “Про порядок виконання бюджетів Руднянської сільської ради, Ігнатпільської сільської ради”

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Перша  сесія                                                                         VІІI скликання

(друге пленарне засідання)

Від  30 грудня 2020 року                 № ___

Про порядок виконання бюджетів
Руднянської сільської ради,

Ігнатпільської сільської ради

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій» №1009-ІХ від 17.11.2020р. пункту третього частини другої статті 22 Бюджетного кодексу України та  статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Головним розпорядником коштів бюджетів Ігнатпільської сільської ради, Руднянської сільської ради до завершення бюджетного періоду 2020 року та завершення процедур з припинення вищевказаних сільських рад є Овруцька міська рада в особі міського голови Коруда І.Я.
  2. Платіжні доручення на проведення видатків бюджетів Ігнатпільської сільської ради, Руднянської сільської ради, до завершення бюджетного періоду 2020 року готують головні бухгалтери або особи, на яких покладено функції бухгалтерської служби відповідних рад.
  3. Виплати працівникам, які звільняються у зв’язку з припиненням бюджетних установ здійснювати за рахунок кошторисів видатків по ТКВКБМС 0150 «Організаційне, інформаційно – аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільських рад» відповідних бюджетів рад в 2020 році та з бюджету Овруцької міської територіальної громади в 2021 році.

Овруцький міський голова                                                              Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=