Відкриття ялинки, нагородження переможців конкурсу на кращу новорічну іграшку

За доброю традицією головна ялинка міста засяяла вогнями у світле свято – День Святого Миколая.
На жаль, через карантинні обмеження, традиційного урочистого відкриття не було, проте я переконаний, що святково прикрашена алея кохання, Будинок культури та новорічна красуня-ялинка створять гарний настрій овручанам і гостям міста.
Ялинку прикрасили іграшками, створеними власноруч дітками нашої громади. Кожна іграшка неповторна, наповнена дитячим сміхом і вірою в диво. Від щирого серця дякую і дітям, і батькам за вашу працю, створення прекрасних іграшок та участь у міській виставці-конкурсі «Сузір’я ялинкових прикрас», завдяки вам головна ялинка міста є унікальною та неповторною, адже такі іграшки єдині у своєму роді. Тож дякую учасникам конкурсу на кращу новорічну іграшку за вашу креативність, талант і натхнення до створення прекрасного. Овручани! Ви вже вп’яте прибрали міську ялинку. Дякую всім, хто протягом п’яти років долучається до конкурсу за небайдужість, активну участь у житті рідного міста та любов до нашого Овруча.
Сьогодні ми нагородили переможців конкурсу подарунками, а для всіх дітей – учасників конкурсу, після послаблення карантинних обмежень, буде організовано гарний відпочинок.
Для створення святкового настрою, міською радою напередодні Дня Святого Миколая було закуплено 4633 солодкі подарунки-ялиночки, які доставили до садочків і шкіл нашої громади для потіхи дітлахів.
Шановні овручани та жителі Овруцької громади! Прийміть щирі вітання з Днем Святого Миколая! Затишного вам вечора у родинному колі, смачного чаювання, теплих обіймів і гарного настрою!
 
З найкращими побажаннями у День Святого Миколая,
Овруцький міський голова Іван КОРУД