Проект рішення “Про затвердження протоколу засідання комісії Овруцької міської ради з питань придбання в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади житла”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

проект

П’ятдесят четверта  сесія                                                              VІІ скликання                                           

від  ___ грудня  2020 року    №

Про затвердження протоколу засідання
комісії Овруцької міської ради з питань
придбання в комунальну власність
Овруцької міської об’єднаної

територіальної громади житла

Розглянувши протокол засідання комісії Овруцької міської ради з питань придбання в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади житла від 14.12.2020 року, з метою забезпечення соціальним житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком придбання житла за кошти міського бюджету, затвердженого рішенням Овруцької міської ради від 25.01.2019 року №1057, враховуючи рекомендації комісії міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити протокол засідання комісії Овруцької міської ради з питань придбання в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади житла від 14.12.2020 року № 2.
  2. Укласти з фізичною особою Панченко Світланою Миколаївною договір купівлі-продажу однокімнатної квартири №25 по вул. Древлянській, 2 у м. Овруч, житлова площа якої складає 18,9 кв. м., загальна площа – 34,6 кв. м., оціночна (ринкова) вартість якої згідно з експертним висновком ПП «Земля Поліського краю» станом на 25.11.2020 року становить 219 583,00 грн (двісті дев’ятнадцять тисяч п’ятсот вісімдесят три гривні 00 копійок), для забезпечення соціальним житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які перебувають на соціальному квартирному обліку при виконавчому комітеті Овруцької міської ради.
  3. Уповноважити Овруцького міського голову Коруда І. Я. на підписання вищевказаного договору купівлі-продажу у відповідності до чинного законодавства.
  4. Оплату послуг з нотаріального оформлення договору купівлі-продажу об’єкту нерухомості, визначеного в п. 2 даного рішення, покласти на продавця об’єкта нерухомості.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій.

Міський голова                                                                                    І. Я. Коруд  Завантажити документ
Розмір тексту-+=