Подяка ліквідаторам і благодійникам від адміністрації КНП “Овруцька міська лікарня”

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Персонал КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради в особі директора Валентини Шубан віддає шану учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Ризикуючи своїм життям, ліквідатори самовіддано боролися з наслідками найбільшої в історії техногенної катастрофи. Нескінченна подяка нашим землякам-ліквідаторам за те, що, ризикуючи власним життям та здоров’ям, захистили нас від поширення страшних наслідків цієї аварії. Дякуємо вам за мужність і самопожертву, виявлені в тяжкий для нашої землі час. Щиро бажаємо всім вам міцного здоров’я, довгих і щасливих років життя.
Персонально висловлюємо щиру подяку та привітання Голові Житомирської Обласної Добровільної Асоціації «Дзвони Чорнобиля» Антонюку Леоніду Олександровичу.
Спасибі Вам за те, що підтримуєте всіх нас у важкий час. Для нас Ваша увага та допомога – безцінні! Приємно знати, що є добрі люди, які знаходять можливість і час допомогти! В цей день хочеться побажати Вам міцного здоров’я, успіхів і оптимізму, творчого натхнення у Вашій нелегкій і відповідальній роботі, плідних і нових здобутків у виконанні Вашого почесного і відповідального обов’язку на благо України та її народу, високої професійної майстерності, здійснення всіх найзаповітніших мрій.
Нехай Ваша душа багатіє добрими справами, а зовнішність розквітає і сяє, як і Ваші вчинки. Прийміть нашу вдячність за увагу та участь в нашій нелегкій праці. Нехай на Вашому шляху зустрічаються люди, гідні вашої людяності, такі ж щирі та надійні, як ви.
З повагою, адміністрація та колектив КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради