Координаційна нарада щодо ситуації на дорогах громади

12 грудня о 07:00 у залі нарад комунальних підприємств, за участі директора АТП-11847 Мошковського В.О., начальника відділу з гуманітаних питань Овруцької міської ради Василя Ткачука, заступника міського голови Віктора Киселя, начальника відділу ЖКГ Олександра Редчиця, керівника КП «Овруч» Анатолія Дуба, начальника відділу муніципальної поліції Володимира Башинського, керуючого справами виконавчого комітету Овруцької міської ради Сергій Лобика, голови міської організації ветеранів Олександра Лукіши, представників ПП”Автомагістраль”, приватних підприємців, міського голови Івана Коруда та старост Овруцької міської ОТГ, відбулася координаційна нарада з питання виконання заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування під час ожеледиці та розміщення запасу піщано-сольової суміші для обробки доріг.
Овруцьким міським головою було зазначено, що з метою швидкого реагування на можливі надзвичайні ситуації створено районний оперативний штаб з координації дій органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та відповідних служб при ускладненні погодних умов на території області. Директор КП «Овруч» Анатолій Дуб повідомив про те, що працівниками підприємства з 5 години ранку ведуться роботи з обробки полотна доріг по місту.
Начальник відділу муніципальної поліції Володимир Башинський доповів про найбільш аварійно-небезпечні частини доріг, яким необхідно першочергово приділити увагу та обробити піщано-сольовою сумішшю.
На ранковій нараді було розроблено план-схему обробки полотна доріг загального користування по громаді в розрізі старостинських округів. Також обговорено питання залучення до обробки доріг в населених пунктах місцевих сільськогосподарських підприємств і спецтехніки.
Для обробки доріг наразі поновлюються запаси піщано-сольової суміші, якою буде додатково забезпечено старостинські округи та аварійно небезпечні ділянки доріг Овруцької міської ОТГ.