Роботи по уникненню негативних наслідків ожеледиці та з метою підвищення безпеки мешканців громади

За зверненням овруцького міського голови для уникнення негативних наслідків ожеледиці та з метою підвищення безпеки мешканців громади комунальними підприємствами проводяться заходи з посипання доріг та тротуарів по вулицям міста піщано-соляною сумішшю.

Роботи було розпочато 10.12.2020 року з 19:00 та опрацьовано дорожнє покриття по вулицям: Б.Хмельницького, Г.Виговського, Відродження, І.Богуна, Білоруська, Древлянська, Київська, пров. Київський, Енергетиків, Танкістів, Бандери, Макарія Овруцького, Набережна, І.Франка, Г.Майдану.

11.12.2020 року роботи розпочато з 5:00. Задіяно 3 одиниці техніки(МТЗ-82, МТЗ-320, Т-25) та 8 двірників. Станом на 7:00 посипано сумішшю:Дороги по вулицям: Б.Хмельницького, Г.Виговського, Відродження, І.Богуна, Білоруська, Древлянська, Київська, пров. Київський, Енергетиків, Танкістів, Бандери, Макарія Овруцького, Набережна, І.Франка, Г.Майдану.Тротуари по вулицям: Т.Шевченка, І.Богуна, Г.Майдану, І.Франка, Б.Хмельницького.

ПП «Автомагістраль» для забезпечення руху транспорту міжміського сполучення проведено роботи по прочищанню доріг: Овруч-Іванків, Виступовичі-Житомир, Овруч-Народичі.

Наразі до комунальних підприємств долучились працівники Овруцької міської ради для здійснення заходів з посипання  підйомів та спусків в місті: вул. Василівська, Шолом-Алейхема, Набережна та інші.

Звертаємось до керівників підприємств усіх форм власності з проханням здійснення заходів з уникнення негативних наслідків ожеледиці на прилеглих територіях та за можливості забезпечити перебування працівників вдома.