Відкриття мультифункціонального спортмайданчика у селі Кирдани

У селі Кирдани Овруцької громади відкрито мультифункціональний спортивний майданчик. Це один із п’яти спортивних об’єктів на Житомирщині, які включені до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
За словами Віталія Вороб’я, відкриття такого сучасного професійного спортивного майданчика у сільській школі – це величезний внесок у розвиток підростаючого покоління та здорового способу життя серед населення Кирданівського старостинського округу Овруцької громади.
Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко зазначив, що реалізація проєктів із будівництва об’єктів соціальної інфраструктури відбувається, завдяки співпраці обласної та місцевої влади.
За кошти обласного та місцевого бюджетів облаштовано покриття спортивного майданчика зі встановленням металевої огорожі, створено професійний скейт-парк та проведено роботи з благоустрою території. Вартість проєкту склала понад 5 мільйонів гривень (співфінансування з міського бюджету 489,2 тис.грн).
Міський голова Іван Коруд привітав колектив школи з відкриттям спортивного майданчика та звернув увагу присутніх на заході на те, що це вже 8 спортивний майданчик, який відкрито на території Овруцької громади за останні 5 років.
Віднині майбутні спортсмени мають змогу займатися на новому мультифункціональному спортивному майданчику та досягати високих результатів, завдяки створеним умовам для проведення занять і змагань.
Також Віталій Бунечко та Іван Коруд відзначили працівників місцевого самоврядування та депутатів з нагоди Дня місцевого самоврядування.
Розмір тексту-+=